Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy olyan nőről aki 21 évesen férjhez ment de 3 hónap után el is váltak? Szerintetek érdemes vele így a válása után kapcsolatba kezdeni vagy tapogatóznom kéne még?

Figyelt kérdés
Én 24 vagyok, ő nem rég lett 22.
2019. ápr. 16. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Levesebb, mint egy éve vált el. Én nem kezdenék így vele. Nem azért mert fitalon kegházasodott, úgy vagyok ezzel, hogy fiatalság bolondság, de az, hogy pár hónapja vált, eléggé valószínüsíti, hogy még lelkileg nincs túl a dolgon és csak valami pótlékot keres.
2019. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nevetséges ez így. Futottak még kategória.

32/f

2019. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Ne aggódj, egy 22 éves lány nem fog sokáig egyedül maradni. Ha neked nem kell, lépj tovább. Nekem van ilyen ismerősöm, egy tündéri nő, fiatalon férjhez ment, 1 év után elvált. Nem sokkal később megismerkedett a párjával, akivel 8 éve együtt vannak, már közös gyerekük is van, és boldogok. Egy gyerekkori barátnőm is elvált nagyon hamar, majd megismerte a mostani férjét, akivel 13 éve vannak együtt, 2 iskolás gyerekük van.


De férfi ismerősöm is van ilyen, házasság, majd viharos, gyors válás. 20 éve a barátnőm férje.

2019. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Kapufa
2019. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék vele.
2019. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!