Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek èrdemes önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek èrdemes önbizalom hiànyos lànnyal ismerkedni? Vannak jò tapasztalataitok ròluk? 26f

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Pont ma mondta le a randit egy ilyen lány. Szóval szerintem nincs...
2019. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

EX-önbizalomhiányos lány vagyok, marhára nem érte meg kapcsolatosdit játszanom régen, mikor még ilyen problémáim voltak. Csak szétbarmoltam mindent, és egészségtelen kapcsolat lett belőle.

Most utólag azt kívánom, bár ne ismerkedtem volna senkivel, amíg nem hoztam rendbe magam. Így csak nehezebb volt.

2019. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Azokkal még nehezebb össze is jönni, mint az àtlag nőkkek szerintem.
2019. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fokozatai az önbizalomhiánynak, nem lehet mindenkit egy kalap alá vonni.
2019. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Kifogás keresés a részedről. Kit érdekel, hogy milyen, ha passzoltok és szeretitek egymást. Az, hogy valaki deviáns még nem jelenti azt, hogy ne lenne kedves mások számára.
2019. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Veszett fejsze nyele.
2019. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Igen. Egy önbizalomhiányos fiúnak érdemes. Igaz sokat vitatkoznának, pl:

-Annyira ronda vagyok.

-Nem, te szép vagy, én vagyok ronda

-Nem igaz.

De mégis ez így olyan vidám dolog.


Viszont ha önbizalomhiányos találkozik magabiztossal, akkor így néz ki:

-Annyira ronda vagyok.

-Már megint kezded? Az agyamra mész! Legyen már egy kis önbizalmad.

És ez így nem működik:)

2019. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van pár jellemhiba,ami miatt nem érdemes kapcaolatba kezdeni.Az emberek 80 -90 %-a egyedül élne ilyen alapon.Az önbozalomeg.nem jön meg magâtól,a semmitől.
2019. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg aztán az emberek nagy része önbizalomhiánytól szenved az élete valamely területén.Ha mondat nem ùgy hangzik,hogy de ronda vagyok,akkor ùgy,hogy jaj keressek másik munkát?Jaj,de nem értek semmihez,vagy vagy mégis?Nem is tudom...Vagy épp más nyűgje lesz.Aztán ott vannak a féltékenykedœk,egositâk,ésa lista végtelen.Mindenkivel van valami baj,van akivel nehezebb,van akivel könnyebb.Az önbizalomhiánynak is vannak fokozatai,és sokan nem is beszélnek róla.A túl sok önbizalom.is rombolhatja az alakuló vagy meglévő kapcsolatot.Neked kell tudnod mi alapján választasz párt.(előző)
2019. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok türelem kell egy ilyen kapcsolathoz, vagyis a kilakakitasahoz. De megéri.
2019. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!