Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas lányok, ti el tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok, ti el tudnátok képzelni egy kapcsolatot egy jóval alacsonyabb pasival?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 18. 17:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
34%

Nekem fontos hogy magasabb legyen nálam!

Nem szeretem hogy 178 cm magas vagyok.

Jóbban érzem magam,ha egy férfi magasabb nálam. Hogy kicsit érezzem én is hogy kisebb vagyok.


Volt màr tőlem kiseb párom is. De nagyon zavart engem.


Szerencsére a párom jóval magasabb nálam.

De persze nem ez miatt lettem szerekmes belé!! Ez csak egy nagy plusz pont volt tőle.

2019. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

"Akkor is, ha az a 190 centis srác minimálbéres őr,"


Kizárt.

2019. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

Az alacsony férfiak nagy százalékát zavarja, hogy magas mellette a csaj.

Ismerkedés alatt ugyan olyan magas pasi szó szerint hisztizett, mert cipőben magasabb voltam nála. Szerinted ez kell nekem?

Mindig én voltam a létra, csesztettek a magasságom miatt, legalább a párkapcsolatomban ne azt hallgassam, hogy túl magas vagyok...

Pedig csak 178cm vagyok, mégcsak olyan bazi magas se, no mindegy. Határozottan nem.

2019. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Alacsony lányok se tudják, nem általánosan magasnak mondott pasival sem.
2019. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%

Tessék!


A 13. válaszolónál az igazság!


Nem a magasság, hanem a pénz számít!


13., köszi, hogy őszinte vagy! Tényleg!

2019. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
Hát akkor azt a magas lány ismerősödet kérdezd meg, aki rád van kattanva, mert az teljesen mindegy ebben a helyzetben, hogy az itteni válaszolók összejönnének-e egy alacsonyabb pasival. Ezt a lányról kell kiderítened.
2019. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
38%
Még egy ilyen kérdésnél is a férfiakat kell sajnálni, istenkém... Senki nem mondta, hogy minimálbéres álláson kell tengődni. És akkor nem kell itt cinikusan pofázni, hogy persze, a nőknek csak a szerelem a fontos, nem a pénz.
2019. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
38%

"13., köszi, hogy őszinte vagy! Tényleg"



Bocsi, de műszaki diplomás, jól kereső nő vagyok. Több okból sem jönnek össze biztonsági orrel.

2019. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Dehogy számít a magasság!

Én 190 centi vagyok, de a kutyának nem kellek!!!

ennyit erről.

2019. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!