Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen hogyan volt idejük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen hogyan volt idejük megismerni egymást felnőtt embereknek kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Bekerültem a munka világába és fogalmam sincs hogyan lehetne időm ismerkedni, pláne nem megismerni valakit komoly kapcsolatra. Önmagában 08-18 között dolgozom. A hétvége kevés valakit megismerni szerető kapcsolatra. Nagyon kevés.

Hogyan tudtak felnőttek ismerkedni? Kevesebbet kellett dolgozni? Vagy belementek egy lényegében idegennel?


2019. ápr. 18. 18:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

18 óra után mit csinálok? Például utazom hazáig. Meg néha főzni sem árt, mosni, takarítani, elmegyek edzőterembe (mert ugye hogy akarsz nőt, ha nincs semmi életed a munkán kívül) meg rendezvényekre.

Maradnak a hétvégék.


De csak akkor, ha a párod is átlag irodista munkaidőben van. Mert ha mondjuk műszakozik vagy kereskedelemben van, akkor még ennyi idő sincs. Pedig ettől még nem akarok elutasítani egy amúgy aranyos lányt, mert nem passzol a munkaidőnk.

Kellene?

2019. ápr. 18. 21:29
 12/14 A kérdező kommentje:

"Már megbocsáss, de mit csinálsz 18-tól éjfélig? Egy átlag ember pont ezt az időt tölti a párjával."


A párjával, ha a párja munkaideje nem 14-22 vagy 12-20 között van...és még friss a kapcsolat...


Szóval a mai fiatalság, közöttük én is túl válogatósak vagyunk, régebben két szinte vadidegen is összeköltözött aztán "majd lesz valahogy, mert tetszik" ?

2019. ápr. 18. 21:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Üdv a kapitalizmusban...
2019. ápr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én amikor 6-2ig, vagy 8-4-ig dolgoztam, sokszor úgy jöttem haza, mint a zombi.Munka után már nem volt türelmem semmihez.Egy nyűg volt és idegbaj, ha még itthon is akadt tennivaló.A napi güri után szeretne az ember csendet, nyugtot, kikapcsolódást.Gondolkoztam is rajta, hogyan férne az életembe egy társ? Manapság a munkahelyen végletekig kizsigerelik az embert.Elveszi a munka az életet.

Az biztos, hogy semmi olyan munkát nem vállalnék, ahol reggeltől este hatig kell lenni.Ezért nem dolgozom boltba/bármilyen kereskedelembe sem, ahol ilyen a munkabeosztás.És akkor még elmegy szarságra a szombat is.Az más, ha eleve van valakinek kapcsolata és mellette dolgozik.Nem kell szervezkedni, mert este úgyis találkoznak, pláne ha együtt lakna.De munka mellett keresgélni, kialakitani nehezebb.

2019. ápr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!