Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jó nő az státuszszimbólum?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó nő az státuszszimbólum?

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy van egy átlag Józska, nincs sok pénze, szürke hétköznapjait éli nem helyes de nem is nagyon ronda, általában a társadalomban talán inkább lenézik, semmibe veszik, átnézek rajta, mert egy átlagos férfi. De ha véletlenül összejönne neki egy nagyon csinos jó nő, ami valljuk be ötöslottó szintű esélye, de ha mégis, akkor utána jobban megnézik, megbecsülik, felnéznek rá, magasabb státuszba helyezik azáltal hogy egy nagyon csinos jó nő van mellettük?
2019. ápr. 19. 11:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#szovegertes lvl99....
2019. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#11: Hát igen, gyakorolhatnád még.
2019. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Van benne igazság
2019. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#12 oh... te nem hogy a szovegertelmezest,de az ironiat is boven gyakorolhatnad!Talan ha 5x ujjaszuletsz,menni fog :) hajra!
2019. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#14: Taníts mester!
2019. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Aki kibaxott sekélyes, annak ziher.
2019. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 peca1000 ***** válasza:

Én a kolleganőim (5 fiatal pipi) társaságában mentem el párszor szórakozóhelyre.


Kicsit sem volt feltűnő mikor én egy átlag gyerek 5 fullos csajjal ültem az asztalnál, és vihorásztunk, dumálgattunk.


Odajött hozzám egy alfahím kinézetű egyèn pár haverjával és megkérdezte, hogy kik ezek a csajok nekem.


Én meg jól halhatóan, kaján vigyorral közöltem, hogy a barátnőim.


Azt a ledöbbenést, és szóbeli elismerést kellett volna látnotok, és hallanotok :D


Azt

2019. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán rossz szó a státusszimbólum, mert mégiscsak emberekről és emberi kapcsolatokról beszélünk.

Az viszont tény, hogy minden férfi szép nőt akar magára, ergo, közgazdaságtani metaforával élve, nagyobb a kereslet szép nőkre, mint amekkora a kínálat. És nyilván emiatt ahhoz, hogy valaki meg tudjon szerezni egyet, saját magának is produkálnia kell valamit. Emiatt igen, egy jó nővel lévő férfit tudat alatt magasabb státuszúnak gondolunk (erről már kutatás is született), mert automatikusan feltételezzük, hogy egy vesztes/szerencsétlen férfit nem választott volna egy olyan nő, aki bárhonnan válogathat.

2019. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
*magának :D
2019. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Linkeljetek már egy jó nőt aki státuszszimbólum
2019. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!