Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak számomra megdöbbentő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra megdöbbentő, hogy mennyi szép, fiatal lány vallásos? Ilyen lányokkal jobb vagy rosszabb a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem akarok konkrét sztorit írni, mert kicsit paranoiás vagyok, bár nem hiszem, hogy rátalálna bárki ismerős a kérdésre.

Konkrét gyülekezetet/mozgalmat/társaságot nem akarok írni, de a lényeg az, hogy közelebb kerültem egy ilyen csoporthoz, rengeteg jótékonykodásuk, programjaik vannak, de ez lényegtelen is. Ami számomra megdöbbentő, hogy tele van fiatal, jól szituált fiúkkal/lányokkal.

És lányok alatt nem ilyen ápolatlan, bajszos, büdös, elhízott/20 kilós, röhejesen felöltözött lányokra kell gondolni, hanem bomba alakkal rendelkező, szép arcú, ápolt, trendi, h&m-ből, zarából öltözködő szép, fiatal lányokra.

Általában az ilyen kinézetű lányok nem a szuper elkölcsösségükről híresek, főleg pesten.

Ezek a lányok hogy állnak a dologhoz? Mennyire jobb ismerkedni velük? És mennyire nehéz? Házasságig nincs szex, vagy azért az már nincs náluk sem?



2019. ápr. 19. 15:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én vallásos férfi vagyok, és szerintem nincs különbség szépségben vallásos/nemvallásos lányok között.

Viszont engem nem érdekelt korábban hogy a barátnőm vallásos-e, de az utóbbi tapasztalataim alapján nagyon is számít hogy ugyan olyanok legyenek a vallási nézeteitek.

Ezért ha nem vagy vallásos nem jó célzottan vallási közösségben ismerkedned.

2019. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen a családban.

Annyit kell róluk tudni, hogy másról nem bírnak beszélni, csak a vallásukról. Hogy milyen jóságos az Úr, mennyire érzi Jézus szeretetét, milyen jó volt a múltkori istentisztelet és mikor megy megint (max 3 napon belül, tovább nem tudnak meglenni nélküle).

Házasság elött nincs szex, ezért nem is várnak vele sokáig, megismerkedéstöl számítva 4-6 hónap után házasodnak.


Meg van a másik véglet, aki bort iszik és vizet prédikál. Ök a legnagyobb getzyk, még ateista mértékkel is.

2019. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, mi a konkrét szándékod? Miben kéne többet/mást adnia egy vallásos személynek, mint egy nem vallásosnak?


A válaszokból megint lejön a rossz tapasztalat a vallásos emberekkel kapcsolatban. Ez a kérdés adja a lovat azoknak, akik ezt megvetik. Nekem is vegyesek a tapasztalataim, de én sok normális embert is ismerek több közösségből, ez az egész szerintem attól függ, hogy maga az ember milyen. Ha hajlamos a túlkapásokra, akkor az élet más dolgaiban is ez kijön, a vallás miatt viszont ez feltünőbb.


Szerintem ne azért legyél vallásos, hogy ott majd találsz valakit. Ha amúgy is vonz a dolog, akkor ettől függetlenül lépj ebbe az irányba. Ha nem, akkor ez értelmetlen, mert teljesen más elképzelések mentén élnétek az életeteket.

Egyébként pedig felekezettől függ, hogy milyen erkölcsi normák szerint éli valaki az életét. De a leírásodból én arra következtetek, hogy a te elvárásod ütközne azzal, amilyen életet, jövőt szeretnének az említett lányok.

2019. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Vallásos iskolába járt? Legnagyobb kefe gépek azok a csajok !
2019. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hol laksz, Utah? :D
2019. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15: ez miért van? Akkor miért vallásosak az ilyenek?
2019. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én vallásosnak tartom magam, bár lehet, hogy pontosabb, ha csak annyit mondok, hiszek Istenben.


A mindennapjaimban ez annyit jelent, hogy szoktam imádkozni (magamban, hangosan nem szeretek) és havonta egyszer-kétszer elmegyek istentiszteletre.


Nem hiszem, hogy a kapcsolataimra ez nagyon nagy hatást gyakorolna, nem szeretnék senkit "megtéríteni", ha elfogadnak, az már bőven jó.


Ha szeretet, bizalom és biztonság (ugye ezekre a tényezőkre nem csak a vallásos lányok vágynak?) van, akkor semmi akadályát nem látom a szexualitásnak, házasság előtt sem.


20L

2019. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!