Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez egy bunkó viselkedés lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy bunkó viselkedés lenne?

Figyelt kérdés
Teszem azt, egy hegesztőruhás férfi odamenne egy nőhöz, és azt kérdezné tőle, hogy "Szia! Lenne kedved egyet hegeszteni?"
2019. ápr. 19. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Még csak nem is poén. Tudod milyen oktató beszédet kapnál néhány nőtől ezért? Tőlem nem, csak unott pillantást, bocs.
2019. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy nem örülnének neki. De akkor mi lenne az, ami nekik poénos lenne?
2019. ápr. 19. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
2. Ezt a helyzet adja szerintem. Engem könnyebb megnevettetni, de van olyan ismerősöm, aki ezen is kiakadna, szóval érted. Tehát nincs olyan mód amivel garantáltan felszedsz valakit.
2019. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
63%
Én csak néznék,hogy MI VAN???? Ezt remélem nem komolyan kérdezted.
2019. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak annyi komolyság van benne, hogy mindenki képzelje el.
2019. ápr. 19. 16:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sok nő felismeri a hegesztőruhát.
2019. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy sok nőnek ez jó poén lenne ! Mármint magamból kiindulva !
2019. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem okosnak képzelő valójában meg sült hülye nőhöz mész oda , akkor talán egy hambira meghívhatod. Azért lehetőleg ne kocsmázás után csinálj ilyent , mert az alkohol szag melós ruhában nem biztos , hogy nyerő.
2019. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokkal nyerőbb, ha ezt kérdezed: Lenne kedved egyet kávézni?
2019. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8: ahogy fentebb utaltam rá, csak elképzeltem ezt, meg nem is vagyok hegesztő. Viszont nekem nagyon vicces belegondolni, nekik érthetően nem lenne az, talán egy pár kivételt leszámítva.
2019. ápr. 20. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!