Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ráírok első alkalommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok első alkalommal egy férfira, és egész délután elbeszélgetünk, akkor érdeklem mint nő, vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés
Az illető munkatársam volt másfél hétig, soha nem beszéltünk személyesen. Bejelöltem őt is facebookon a többi munkatárssal együtt, de azóta már nem dolgozom ott. Ma ráírtam messengeren, és fél napja kellemesen elbeszélgetünk, ő is kérdez, mesél magáról, szóval nem egyoldalú csevegés. Viszont akár el is hivhatott volna találkozni ma este, vagy holnapra, tudja hogy csak itthon unatkozom, célozgattam rá hogy szivesen kimozdulnék csak nincs kivel, de nem hív sehova. Most akkor mégsem érdeklem? Csak szivesen beszélget?
2019. ápr. 21. 21:06
 1/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
85%

Miért nem hívod el te valahová? Nem szégyen az, ha te kezdeményezel.

"Mit szólnál hozzá, ha holnap sétálnánk egyet a belvárosban?"

2019. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Fél napja beszélgettek, és te tényleg azt akarod, hogy ma estére, vagy holnapra elhívjon valahová?! Húsvét vasárnap van, jóasszony! Ennyire viszket a nuni?
2019. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Húsvétkor szerintem is hülyeség arra gondolni, hogy randizni hív.
2019. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" tudja hogy csak itthon unatkozom, célozgattam rá hogy szivesen kimozdulnék csak nincs kivel, de nem hív sehova"


......

Miért?

Miért?

Mi a tök..ömért? :D nem hívod meg te? Kihullna tőle a hajad? Vagy visszafelé kezdene el forogni a föld? Megváltozna a világ rendje?


Fordítsd már meg a kérdést és gondolj bele ha a férfiak is úgy csinálnának mint te, akkor mégis mikor lenne randi? Soha?:D

Mindenki csak arra várna, hogy miért nem hív már meg..

Basszus, ha nőként azt gondolod magadóról, hogy részedről elegendő érdeklődés az, hogy válaszolsz és kérdezel, akkor miért feltételezed, hogy ha ő pontosan ugyanazt csinálja veled mint te vele akkor mégis miért ne érdekelnéd? Miért kellene egy férfinek többet tennie és rámenősebbnek lennie mint neked?


Az agyam eldobom néha rajtatok. Komolyan.. ez olyan mint amikor egy nő azzal jön nekem, hogy a nő már az által kezdeményez, hogy megteremti a férfi számára az alkalmat, hogy az megszólítsa.. agyrém!

2019. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy hosszúhétvége van, ilyenkor bőven ráérnénk randizni, hét közben pedig elkerüljük majd egymást, mert ő több műszakban dolgozik. Szóval mikor máskor? Ez nem netes ismerkedésnek számít, hiszen együtt dolgoztunk, elhívhatna simán.
2019. ápr. 21. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el majd szenteste,akkor sem dolgoztok és biztos csak unatkoznátok a családotok körében
2019. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"soha nem beszéltünk személyesen"

Ezert nem hiv el. Egy szinte ismeretlen lany vagy neki, de majd elhiv, nyugi. Nezd meg addig az Igazabol szerelmet, hatha attol megnyugszol.

2019. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mered elhívni, akkor legalább dobd föl a témát te, de ne célozgass! (Pl. "ezt de jó lenne személyesen megbeszélni")
2019. ápr. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy unatkozott.
2019. ápr. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit rámenősnek tűnsz, emellett azt várod, hogy a másik olvasson a gondolataidban. Először is az jó, hogy írtál neki, meg beszélgettek, de picit próbálj meg kialakítani vele egy klasszikus ismerkedést. Nem kell rohanni sehova, sem ennyire akarni. Pár hét flört, chatelés szerintem simán belefér. Aztán lehet megemlíteni neki, hogy valamikor szívesen összefutnál vele.
2019. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!