Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom lemondott egy találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lemondott egy találkozót délután. Most egész este csak pihen nem csinál semmit, ez csak számomra zavaró?

Figyelt kérdés
Kérdeztem délután, hogy tudunk-e találkozni, de mondta, hogy nem, mert dolga van(olyan amit akár most is csinálhatna). Most meg csak pihen nem csinál semmit, nem is szeret igazán?
2016. jún. 24. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
hány évesek vagytok? mi lett volna a dolga?
2016. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jo Isten ne legyel mar te is hot hulye....

Had pihenjen mar szerencsetlen kicsit nelkuled is......

2016. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Bejött neki egy random randi, és jelenleg most is a másik lánnyal van. Ha most se éred el a mobilján, akkor már az aktus is megtörtént, és mindketten elernyedten fekszenek egymás karjaiban...
2016. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a kérdésed zavaróbb nekem
2016. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van. Nem ő volt az egyetlen, akinek nem volt kedve kimozdulni.
2016. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egyáltalán nem jelenti azt, hogy ettől ne szeretne lehet csak kicsit magának való. Az én párom is ilyen én ha stresszes vagyok meg fáradt nekem az kell, hogy odabújhassak a páromhoz és szükségem van arra, hogy érezzem a törődést. Ezzel szemben a páromnak az jelenti a kikapcsolódást ha leülhet a gépe elé játszani. Meg is mondta, hogy szeret velem lenni, de neki ez kell a kikapcsolódáshoz kicsit nehezen fogadtam el, de érzem hogy ettől függetlenül szeret meg mindig kezdeményezi a találkozókat úgyhogy sikerült valahogy ezt elfogadnom .

25/L

2016. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az a nagy helyzet, hogy utál téged.
2016. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor egész héten széthajtom magam, olyankor sokszor én is inkább otthon verem, minthogy valami fárasztó programot beszervezzek még.
2016. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!