Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki többször is ment már oda nőkhöz bepróbálkozni? Hány alkalom volt sikeres? Milyen volt amikor nem jött össze? Nők is írhatnak akiknél többször is próbálkoztak már

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha te nem mégy oda nőkhöz, akkor hogy akarsz nőt szerezni?

Ember, mindenki így csinálja: odamegy hozzájuk és próbálkozik.

2019. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök ismeretlenül kb kétszer. Az egyik csaj lerázot mert volt barátja (igaz volt, kb fél óra múlva láttam őket kézenfogva :D ) De nem volt ciki, kedves volt.

A másik eset sikeres volt. Fél évig kapcsolatoztunk de nem volt az a hatalmas érzelem egyikünknêl sem ìgy elengedtük.

2019. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer leszólítottam a buszmegállóban. Néhányszor beszéltünk utána. Teljesen ellentmondásos ember volt, egyik héten még áradozott, hogy az igazit keresi, másik héten meg amikor elhívtam találkozni, hirtelen ő nagyon elfoglalt az életével és ezért jelenleg nem keres senkit. Azóta hanyagolom az ilyen leszólításokat. (30+,F)
2019. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És miket mondtatok azokban az esetekben, amikor nem utasítottak el? A megszokott dolgok elégnek bizonyultak? (Szia, tetszel, van kedved ismerkedni?)
2019. ápr. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Ketszer szolitottak le eddig. Az egyik az egyetem udvaran. Tok nyiltan megmondta, h meglatott es kulonlegesnek talalt (itt kiemelt valamit rajtam, ami tenyleg szokatlan es nem csinalnak ilyet az emberek) es szivesen megismerne. Szimpatikus volt es orultem, h tetszik neki egy megoszto dolog, de volt parom.

A masik egy villamosmegalloban tortent. Elkezdett beszelni a fakrol meg az arboretumrol es szerencseje volt, mert nagyon szeretem a novenyeket. Aztan sulirol beszeltunk. Szinten volt parom, de ha egyedul lettem volna ennek akkor se lett volna folytatasa, mert bar nagyon szimpatikus volt, de o kereszteny, az meg nekem kizaro ok. Talan adtam volna eselyt, ha mar nagyon ketsegbe lettem volna esve a maganyom miatt, de akkor meg tuti szskitas lett volna a vege.

Mindket esetben olyasmi miatt voltak sikertelenek, amirol nem tehetnek. Hiaba csinaltak jol mindent ez megesik es bele kell torodni, majd tovabbmenni.

2019. ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5: mi ez a szokatlan dolog rajtad, ha meg szabad kérdeznem? Mivel kapcsolatos?
2019. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy bizgentyu a taskamon. Sokan megdicserik, de tudom, hogy szinten sokak szerint meg gaz, csak nem akarnak megserteni es nem mondjak.
2019. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a szót nem ismerem, de majd utánanézek.
2019. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Bulikban mindig odamentem egy-két lányhoz, persze nem válogatás nélkül. Nem tudom, hány alkalom volt sikeres, meg mi számít sikernek, van, akivel csak egy randi volt, aztán viszlát, egyéjszakás is sikerült már, meg hosszú kapcsolat is. Meg persze a legtöbbel amúgy semmi nem lett.


Azt kell fejben eldönteni, hogyha el is utasít a lány, akkor:

1) Legalább tudod, hogy nem. Én ezzel még mindig jobban ki vagyok segítve, mintha azon kattognék, hogy mi lett volna, ha odamentem volna.

2) Ismeretlenek vagytok, nagy eséllyel többet nem is látjátok egymást. Ha meg igen, akkor sem lesz szégyellnivalód, mert te legalább odamentél, amire sokan képtelenek.

3) Annyi nő van még a világon, lehet, a következő lesz, akivel sikerrel jársz.


Persze, számít a külső, szórakozóhelyen meg főleg, de a stílus, önbizalom, duma terén simán verhető egy kigyúrt.

2019. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Én többször szólítottam le nőket, volt, akivel tök jól elbeszélgttem de végül soha nem lett belőle kapcsolat, eddig csak munkahelyi és neten megismert kapcsolataim voltak.


Egyébként annak ellenére, hogy nem jött össze, szerintem hasznos tapasztalat volt, mert ki tudtam lépni a komfortzónámból, és igazából soha nem az volt a célom, hogy most mindenképpen mag akarom dugni a csajt, hanem csak annyi, hogy oda merek-e menni hozzá, el merem-e kérni a telefonszámát, tudom-e szóval tartani úgy, hogy nem lép le 2 percig, 5 percig, stb.


Ha ilyen célokat tűzöl ki, akkor könnyebb "nyerni", és 4-5 tapasztalat után már sokkal könnyebben, nagyobb önbizalommal ment a leszólítás.


Mindig azt mondtam magamban előtte, hogy nincsen vesztenivalóm: most nem ismerem, ha lekoptat, akkor sem ismerem meg, veszteni nem tudok, és legalább odamentem.

2019. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!