Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti párválasztásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti párválasztásnál elsősorban miylen szempontokat vezstek figyelembe egy pasin? (külsőleg -belsőleg)

Figyelt kérdés

Egy egyetemet/fősulit végzett szép csaj/nő összeállna csak egy érettségis pasival?


kort is, légyszi.


2011. márc. 5. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
értelmes legyen, legyen humora, legyen ambiciós, végzettsége annyi legyen mint nekem, szeresse a gyerekeket, legyen őszinte s vonzódjak hozzá
2011. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28N első :)
2011. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem nem alapfeltétel a diploma.

De:

- legyen értelmes

- bizonyos szinten művelt

- tudjon mosolyt csalni az arcomra

- legyen egyedi, egyéniség

- legyenek céljai

- legyen emberséges

- és engem nagyon, nagyon szeressen :)


21/L

2011. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

"Egy egyetemet/fősulit végzett szép csaj/nő összeállna csak egy érettségis pasival? "


Kedves kérdező, szerény véleményem szerint attól, hogy valaki nem végzett egyetemet még lehet gazdag, nagyfarkú illetve jó megjelenésű tehát ha ezen tulajdonságokból 2 megvan akkor nincs problémád! Tudom, hogy most az oltogatások meg a minuszozások következnek, de attól a valóság nem fog megváltozni sajnos...

2011. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

van 4 szakmám,jól keresek,jól nézek ki.

nők terén nincs nehéz dolgom,mert jöttök folyamat,és azért vagytok kihasználva,mivel mindegyik érdekből jön.

van lové,a pö.söm kemény,kinézek vhogy.


nem kell álszentkedni.


az elsőnek meg annyit:

te milyen ember vagy,ha végzettség után ítélsz meg egy embert?remélem összehoz a sors egy magamfajtával,aztán jól kihasznál amikor rájön ki is vagy valójában.

öcsém lassan 30 éves és kiír ilyet.


nevetségesek vagytok,ha nem lenne pin.tok,nem lenne értelme,h a földön vagytok.


24/ff

2011. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Külsőre: főleg arcot nézek, utána összhatást. Pontos leírást nem tudok írni, fogjon meg benne valami.

Belső: legyen értelmes, de ne legyen okoskodó, se öntelt, legyen humoros, toleráns, de legfőképp őszinte.

(Most már érthető, hogy mért vagyok szingli, mi?;))

A diploma nálam nem követelmény, de nem árt, ha van szakmája, vagy munkája, ha már nem tanul.

2011. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jajj, és 20/l (ugyan még diplomám nincs, de már nem kell sok hozzá)
2011. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 beetlejuice ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:44


Hát bármennyi szakmád is van, az írásod alapján, vagy agy nélkül születtél, vagy elsorvadt, nem tudom melyik, de igazából mind1 is, a lényeg, hogy bármilyen vastag lófasszal sincs értelme annak, hogy itt a földön legyél. Remélem nem is örökíted tovább az aberrált génjeidet, és nem szaporodnak tovább a hozzád hasonló emberszerű képződmények.

2011. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 14:44-Milyen szakmáid vannak, és jelenleg mit dolgozol?
2011. márc. 5. 17:02
 10/14 anonim ***** válasza:

minősített hegesztő,csőszerelő,géplakatos,nehézgépkezelő.

meg van egy infos is,de az nem érdekel,nem mentem el pestre a papírért.

mind okj-s.


azt meg tanuld meg,nem az iskola teszi az embert,meg a papírjai.

2011. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!