Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedulallo Ferfiak, szigoruan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunderoza kérdése:

Egyedulallo Ferfiak, szigoruan 30 eves kor felett! Milyen szempontokat vesztek figyelembe parvalasztaskor?

Figyelt kérdés
Mi szamit olyankor egy noben,amikor a biologiai oratok kimeletlenul ketyeg,es nincs meg sem csaladotok,sem gyermeketek.?
2013. dec. 9. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekik miért ketyegne? Ez a nőknél van tudtommal!
2013. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez a nőknél a sürgetőbb nem a pasiknál. Még 1,5 évem van addig de ugyanaz az igényem ugyanazokat a dolgokat veszem szemügyre.
2013. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez csak a nőnknél van, hogy 30 után ketyeg a biológiai óra egy férfi 50 évesen is férfi a ráncok csak karakteresebbé teszik az arcát.
2013. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Kb ugyanazokat mint 25 évesen, nem hiszem, hogy ez lényegesen változik a kor előrehaladtával. A biológiai óránk pedig máshogy ketyeg mint a nőknek, családalapítás szempontjából nem számít, hogy 30 vagy éppen 45 éves a férfi.
2013. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szoval senkinek sem szamit hogy nagyapakoruan viszi-e majd ovodaba az elso gyermeket,valamint lesz-e gyermeke,hogyha tetszik neki egy no:annak van-e munkaja,gyereke,lakasa,egyaltalan barmilye?Hiszen ti mar nehezen fogtok egyedulallo,szep,okos,gzdag,jo egzisztenciaju not talalni.Ha egy nonek senki sem "csinal"-bocs a kifejezesert-gyereket 30 eves koraig,azert az sokat elarul.Raadasul aki az elso gyereket szuli 30 felett,nagyobb esellyel szul beteg gyermeket.szoval nem gondolkodtok amikor megtetszik egy korban hozzatok illo no olyasmin,hogy bizonyos okok miatt jobb ha nem szerettek bele?
2013. dec. 9. 17:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok mindenen gondolkodsz feleslegesen.


Ez amit mondasz ez egy olyan gondolkodásra vall, hogy akkor kábé az ember 35 éves koráig csináljon gyereket állapodjon meg találjon nőt, még akkor. is ha nem igazán szereti ha nem is teljesen hozzávaló.


gondolkodj mielőtt még írsz valamit! Nem könnyű megtalálni azt a személyt akitől gyereket is szeretne az ember. És sokszor van, hogy azt hisszük ő az és tőle akarunk aztán mégsem.

2013. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Full igaz, hogy ha valakinek, akkor a férfinak nem kell sietnie sehová.


29 évesen nősültem, de nem véletlenül 24 éves nőt vettem el. A férfiak 25-35 között vannak kb. a csúcson, míg a nők inkább 18-28 között. A csúcson lenni azt jelenti, hogy ebben a korban képesek megkapni a legtöbb és legjobb "egyedeket" a másik nemből, ekkor a legvonzóbbak a másik nem "legjobbjai" számára általánosságban.


Egy férfi még 40 évesen is nemzőképes és ha jól szituált és/vagy jó az arcéle, akkor még akkor is kapós lehet a fiatalabb nőknél, míg egy nő a legnemzőképesebb a 20-as éveiben, annak is inkább az elején, közepén. De egyszer úgy is 30, aztán 40 lesz és akkor már lesznek nála fiatalabbak is, akik egyszerűen jobban felkeltik a férfiak érdeklődését, mint az idősebb nők.

Egy férfi, ha teheti, két ugyanolyan nő közül inkább egy fiatalabbat választ, míg egy nő két ugyanolyan férfi közül inkább egy idősebbet választ (persze ha korban hozzá közel állókról van szó, tehát nem egy 50 és egy 70 éves közti választásra gondolok, hanem hogy 25 éves helyett 30 évest választ).


Akkor is ugyanazokat néztem egy nőben, amiket most néznék:

-lehessen vele együtt élni; női mércével ne legyen túl hisztis, bolond, vagy élhetetlen, kiállhatatlan

-nem mindig ő van már, hanem mi vagyunk

-legyen jó feleség - vagyis lehessen vele kommunikálni, megbeszélni a dolgokat, például hogy ki mit csinál a közös háztartás fenntartása érdekében

-legyen felkészülve a közös életre: elmúlt a fiatalkor és következik egy másik életszakasz; az élet nem a gagyi romantikus filmekben és regényekben látott, hanem sokkal realistább és erre legyen felkészülve


És végül a legfontosabb:


-legyen jó anya, vagy ugye tűnjön úgy (főleg a fenti többi megléte alapján) hogy jó anya lesz belőle

2013. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, figyelj. A nők és a férfiak nem ugyanazt nézik a másik nemben, a gondoskodás tulajdonságát leszámítva.


Egy férfi lesz@rja, hogy egy nőnek van-e jó karrierje, munkája, lakása, kocsija, kapcsolati rendszere, egzisztenciája.


Egy nő legyen nőies, csinos és tűnjön úgy, hogy képes jó anyává válni. Gondoskodó. Hogy képes egy hosszú távú kapcsolatra - Azért legyen ilyen, mert a férfiak ezekre figyelnek, ezek a tulajdonságok hívják fel a figyelmüket a nőkre, ezeket találják vonzónak.


Mik érdeklik a nőket, különösen ha hosszú távú kapcsolatról beszélünk? Úgy is mondhatnám, hogy a nőket ezek indítják be: A férfi legyen magabiztos, határozott, jó kiállású. A külső szépsége sokkal kevesebbet nyom a latba a nőknél, mint fordított esetben. Ha már családot akarnak alapítani, a nőnek még számít hogy a férfinak legyen minél jobb egzisztenciája (vagyon, karrier, stb.). Nem kell vezérigazgatónak lennie, csak látszódjon hogy legalább akar valaki lenni az életben és tesz is érte. És persze a férfin is látszódjon hogy képes és akar gondoskodni a későbbi családjáról.


Nem akartam általánosítani, de ezek a felsorolt elvárások és tulajdonságok ráhúzhatóak az emberek, a lakosság, a társadalom nagyon nagy többségére.


Amit írsz, én pont amiatt fiatalabb nőt kerestem társnak, nem pedig velem egykorú, 30 körülit. És még egyszer mondom, a férfiakat nem érdekli, hogy egy nőnek milyen kocsija, lakása, egzisztenciája, vagyona, egzisztenciája van.

2013. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

valami troll választ akartam adni, de annyira heves volt a második kommented, hogy inkább leírom a frankót. igaz még csak közel vagyok a harminchoz, de a témában elég konkrét véleményem van.

kezdjük ott, hogy a férfiaknak nincs biológiai órájuk! ismerek egyedülálló 30 feletti férfiakat és egyáltalán nem bánják, hogy húszéves lányokkal szexelnek, sokat.

szerintem egy férfi 30 évesen még egyáltalán nem pánikol be ha nincs komoly kapcsolata vagy felesége.

30 éves koromig nekem a munka miatt nem fog beleférni komoly kapcsolat, de ha párt választanék akkor figyelembe venném az alábbiakat:

legyen szép, 10-es skálán legalább 8-as, szép arc, szép haj, jó alak, min 170 cm mert én is magas vagyok és így jó eséllyel a gyerekem is magasabb lesz.

mindenképpen egyetemet végzett aki legalább egy, de minél több nyelven beszél annál jobb. nálam előnyt jelentene ha külföldi, mert így a gyerekem több nyelvet tanulna meg gyerekkorában és amúgy is tetszenek az egzotikus lányok és érdeklődöm más kultúrák iránt.

szóval legyen okos, értelmes, nem kell, hogy kimondottan érdekelje a gazdaság mint engem, de legyen mindenről saját véleménye, tudjon értelmes gondolatokat formálni, lehessen vele hosszan beszélgetni. ebből adódóan a ksh által számított átlagjövedelem felett keressen legalább 30-40%-kal, szerintem ez nem nagy elvárás hiszen én is jól keresek és minden bizonnyal sokkal jobban fogok a jövőben. nem elvárás, de mindenképpen előnyt jelenteni gazdálkodás és menedzsment, pénzügy-számvitel illetve jogi végzettség esetében a gazdasági jog.

nekem van saját lakásom Budapesten szóval jó lenne ha neki is lenne sajátja, még ha nem is olyan szép mint az enyém, de legyen.

egy nővel kapcsolatban talán nem nagy elvárás, hogy szeressen öltözködni, de jó lenne ha tudna is. nekem a kiskosztümös, ceruzaszoknyás nők a gyengéim magassarkúban. jó volna ha sportolna, de nem örülnék annak ha nagyon aktívan, csak mértékkel heti pár alkalom, hogy kellően fitt legyen.

semmiképpen se legyen prűd, inkább az a bevállalós nő aki szeret kísérletezgetni és ne kelljen neki könyörögni a szexért. megbízhatóság, hűség ezek alap dolgok. alap talán kicsit sok elvárásnak tűnik, de én is igyekszem annyit nyújtani mint amennyit elvárok.

2013. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es!


Bevallom jól porig aláztad az előző válaszom, amiben azt taglaltam, hogy a férfiaknak nem fontos, hogy a nőnek legyen egzisztenciája (úgy, mint karrier, vagyon, lakás, autó, kapcsolatok). :D


Mindenesetre azt továbbra is fenntartom, hogy a férfiaknak nagy átlagban sokkal kevésbé fontosak ezek a dolgok egy nőben, mint fordítva.


Az elvárásaid nem sokak mennyiségben, hiszen kiterjednek az élet legtöbb területére és szerintem ha valaki kapna fél órát az elvárásai leírására, ugyanezekre a területekre térne ki, mint te.


A minőségibeli elvárásaid szerintem tényleg magasak. Ezekből, a felsoroltakból hajlandó lennél néhány dolgot elengedni, ha a partner a többiben megfelel (mondjuk 20 elvárásból 15-nek)?

2013. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!