Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 eves es 49 mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 eves es 49 mit gondoltok egy ilyen kapcsolatrol?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy ferfival.

Nagyon jo a kemia koztunk, nem csak szex teren.. nagyon kedvelem a karakteret, a szemelyiseget. Es ugy gondolom ez kolcsonos (elmondasa szerint is).


A szex eletunk, ahogy mondta, nem csak fizikai kapcsolat, erzelmi kotelek, jatek, orom es jatek.


Ugy erzem barmit el tudok mondani neki, legyen az szexualis fantazia, kellemetlen cselekmeny a multambol, barmi negativum ami az en szemelyemet erinti, es nem fog kiakadni…


A kapcsolatunk 70-80% szex, a maradek szorakozas, bohockodas, eves ivas, utazasokkal egybekotott felhotlen szex


Az egyetlen dolog, hogy nem korombeli. 1967-ben szuletett


26 eves vagyok


Mit gondoltok?


2 kerdesem van:


Altalaban mindig mindent o fizet, szeretnek beleadni, de nem engedi. Adjak megis eroszakosan?


Megy ez egy darabig, aztan gondolom lecsillapodik, utana mi lesz? Mi szokott lenni? Talal mast es elfelejtjuk egymast? Attol felek nekem nehezebb lesz.


2018. dec. 21. 18:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Amikor rád un, keresel másik sugar daddy-t.
2018. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

"Altalaban mindig mindent o fizet, szeretnek beleadni, de nem engedi. Adjak megis eroszakosan?"


Ne, viszont hívd meg. Nekem volt pályakezdő párom, mikor én már rendesen dolgoztam. Mindent én fizettem, de nagyon jól esett, mikor sétáltunk, meglátott egy kürtöskalácsost, és vett gyorsan két sütit.

2018. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

És mégis milyen jövőt tervezel vele?


"utana mi lesz? Mi szokott lenni?"

Nyugdíjba vonul a papa.

2018. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

"Altalaban mindig mindent o fizet, szeretnek beleadni, de nem engedi"


Ne csodálkozz. A lányakorabeli játékszer ne fizessen.

2018. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell erőszakoskodni. Tisztázni kell mit akartok egymástól.

32/f

2018. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

Lassan 40 leszek, több fiatalabb barátnőm volt és soha nem engedtem fizetni őket. Én, neveltetésemből kifolyólag szégyelném, ha a nő fizetne, főleg, hogy jobban állok, mint ők. Ez szerintem alap.

Nem is értem, manapság miért van ez a felezzük a számlát dolog. Férfiatlan.


Engem mondjuk az eléggé taszítana egy 26 éves nőben, ha a GYIK-en szavaztatná meg, hogy együtt legyen-e velem.

2018. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

nem itt szavaztatom meg

belebotlottam az oldalba es kivancsisagbol kiirtam, mit gondol a nep anonim velemeny

2018. dec. 21. 20:16
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Azon a szinten működik amin vagytok,de ennél töbvet nem tudok elképzelni. Épp' ezért nem örökéletre szóló.
2018. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Mind a ketten betegek vagytok azt gondolom! Kb mint ha az apáddal dugnál, meg térjünk vissza 15 év múlva amikor még viszonylag fiatal nőként majd pelenkázhatod stb! Én szégyellném nem mernék mutatkozni vele már így se!
2018. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

"A kapcsolatunk 70-80% szex, a maradek szorakozas, bohockodas, eves ivas, utazasokkal egybekotott felhotlen szex"

"Altalaban mindig mindent o fizet, szeretnek beleadni, de nem engedi."

"Talal mast es elfelejtjuk egymast? Attol felek nekem nehezebb lesz."


Ha korrekt akarok lenni, akkor azt mondom, hogy max. szexkapcsolat van köztetek. A közösen eltöltött idő 70-80%-a szexszel telik - ez így nem is kérdés.


Ha meg cinikus akarnék lenni, akkor a közel ötvenes (talán kapuzárási pánik környékén maszatoló?) férfi talált magának egy 26 éves lányt, akivel kedvére gyűri takarót és a lány érzelmeit azzal viszonozza, illetve a maga részéről azzal oltja ki, hogy mindenhol fizet mindent (most mondhatnék valami csúnyábbat, de ennyire vércinikus nem akarok lenni).


Szóval, a legjobb, amit tehetsz, hogy nem éled bele magad a helyzetbe, mert egy kapcsolat nem csak javarészt a szexről szól. Ha több is lenne, akkor épülne közöttetek valami, de tekintve, hogy szinte egyfolytában csak szex megy, erre vajmi kevés esély van. Ha pedig biztosra akarsz menni, akkor nekiszegezed a kérdést, hogy ő hogyan látja kettőtöket és a jövőtöket.


Bármiféle hátsó szándék nélkül: korodbeli férfi, akivel rendes kapcsolatot alakíthatnál ki, és akivel jövőt is tervezhetnél egyáltalán nincs?

2018. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!