Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes szóban megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szóban megkérdezni hogy miért jelölt be tinderen ha nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Egy nővel párban állunk Tinderen írtam neki egy pár soros levelet de ő nem ír vissza ezt nagyon bunkó dolognak tartom úgy gondolom hogy nem helytálló de a Facebookon le tudtam nyomozni ezért tudom hogy pontosan melyik iskolában is tanít

Arra gondoltam hogy elmegyek és kicsikét beszélgetek vele hogy miért kell így viselkednie..


2019. ápr. 23. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a csaj bunkó, te viszont baromi gáz vagy kérdező, és nem teljesen százas... Talán nem véletlenül nem írt vissza a nő...
2019. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. De akkor miért nem válik szét?
2019. ápr. 23. 17:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jár, ha szétválik, mert a viselkedésed kicsit se normális. Egy szr tinderes match miatt nem megyek balhézni más munkahelyere. Vagy trollkodsz, az a jobbik eset.
2019. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vált szét? Hát akkor kezdő tinderező lehetsz barátom. Ez már megtiszteltetés.
2019. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Talan veletlenul ossze kene futni vele, de nem lebaszni, ha akarsz tole valamit.
2019. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
kezeltesd magad
2019. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Gondolom ennyi magyarázat jár nekem ha már kölcsönösen jelöltük egymást
2019. ápr. 23. 17:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem legalább 20 matchem van akire ráírtam és nem ír vissza.

Ez neked még csak a kezdet.

2019. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor se ronthatsz rá. Amúgy neked mi jár... A szád
2019. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted csak veled van ilyen oda-vissza likeolás 😂 Csak simán tetszel neki lehet és ennyi attól még nem kéne rá mászni ,ha viszonozni akarja tetteid úgy is keresne,de ne hidd,hogy te leszel az első a sorban akikkel ilyenje van.

Nem tinderezem van párom,de azért rőhejes,hogy ennyire túl gondolsz egy nyomi oda-vissza likeot és úgy érzed fel vagy hatalmazva bizonyos színtig...

2019. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!