Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel kompenzálhatja egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kompenzálhatja egy nő, ha nincs szerencséje a munkával, karrierrel? Vagy ne is álmodjon kapcsolatról?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Férfi vagyok, pont leszarom, hogy mekkora szerencséje van a nőnek a karrierjével.

Én jól keresek, ha találok egy nőt, akivel minden passzol, ez a legkevesebb...

2019. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Vegyen fel egy cicanadrágot vagy rövidnadrágot, és egy kicsit mozogjon benne előttem. Ha valahogy kinéz arcra, akkor nálam már nyert ügye van.
2019. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Mint láthatod, általában a férfiaknak nem annyira számít egy nő karrierje.

Én vágyom az anyagi függetlenségre és szeretnék sikeres lenni, szóval nem tudom elképzelni, hogy ez a szerencsén múlna, csak a saját akaratodon kérdező.

2019. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
legyen jó csöcse és nyelje le.
2019. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Hogyha ez zavarja, akkor tegyen ellene. A munka meg a karrier egyáltalán nem szerencse kérdése. Dolgozni kell érte. Magától nem pottyan az öledbe egy kész karrier.

Ha meg nem zavar akkor ne befolyásoljon a társkeresésben. Csak találj egy olyan férfit, aki nem akar anyagi függésben tartani és nem néz le emiatt.

2019. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Mit értesz az alatt,hogy nincs szerencséje a munkával, karrierrel? Ez nem szerencse kérdése.

Az egyik bölcs hozzátartozóm mondta,hogy mindegy milyen szakmád van, hol dolgozol, de abban legyél kiváló amit csinálsz. Ha az egyik munkahelyen úgy érzem,hogy nem tudom megfelelően ellátni a feladatom, vagy bármit csinálok nem ismernek el, akkor keresek más lehetőséget, esetleg tanulok valamit +-ban.


Ha viszont a munkahelyemen folyamatos kudarc ér, nincs sikerélményem, gyomorgörccsel megyek munkába, akkor az önbizalmam ez nagyban aláássa ami kihat az életem más terültére is. Pl. a párkapcsolatomra.Értéktelennek, alkalmatlannak érzem magam.


Nem szabad hagyni,hogy ez megtörténjen, változtatni kell.

2019. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a férfi, akivel jól jársz hosszú távon, biztos nem a pénztárcádra fog hajtani. (Mondjuk ha mindenki szembejön és mindig más a hibás, az gyanús "balszerencse".)
2019. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Kamu kérdés !!!!
2019. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Megnyerő személyiség sokkal fontosabb. Légy érdeklődő, kedves, mosolygós, vidám. Más nem nagyon kell egy férfinak, ha külsőre rendben vagy. (törődsz magaddal, egészséges vagy) Figyelsz a részletekre, megkérded hogy ment az állásinterjú aznap, vagy hasonlók, amikor a férfi élete és hogyléte érdekel, nem az, hogy "mennyi volt a fizu", az nagyon vonzó tud lenni. Hogy felhívod spontán, csak úgy. Hogy kezdeményezel egy ölelést. Ilyesmik tesznek nővé, nem a karriered. Sajnos a legtöbben ridegek, tiltogatnak mindenhol ha megkérded hogy milyen napja volt, ahelyett, hogy örülnének a gesztusnak. Ne légy rideg és elutasító, talán ez a legfontosabb. És légy őszinte. A legrosszabb amikor elnyomja saját magát a nő, a végén már nem lehet elmenni vele megenni egy hambit mert a diétája, nem lehet hozzászólni mert a nem tudom mi miatt, mindenre van valami kifogás. Légy spontán, menjen le a hambi amikor jólesik, ez vonzóbb tud lenni, ha emberibb vagy. Engem legalábbis ezek vonzanak. (32/F)
2019. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
jó szexel,kedvességgel.
2019. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!