Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Húsvétkor hirtelen de sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsvétkor hirtelen de sok lány lett a közelben Tinderen. Persze egy se húzott jobbra. Tényleg ennyire?

Figyelt kérdés

Pár hónapja láttam egy kerekesszékes lányt, vele se lett match. Na, hát ha még ő SEM... Mindegy...

Most pár napja pedig láttam egy vak lányt is (először fel se tűnt, hogy vak, utána találtam meg facebookon, és ott derült ki), na gondoltam, csak több esélyem van nála, ha nem látja a ronda képemet, akkor máris eggyel kevesebb dolog, ami el tudja ijeszteni... De nem, ő sem húzott jobbra... :(

Ez így elég gáz. Tudom, "Tinder", de egyrészt az összes többi (IRL és online) lehetőségbe belefáradtam, feladtam másrészt nekem ez a 'drog' amit nem tudok letenni (hiába tudom már, hogy teljesen fölösleges időpazarlás az egész) és ami lassan elpusztít. Valaki dohányzik, valaki masszívan iszik, én húzogatom jobbra a csajokat és várom a csodát... Jó lenne már végre harminckevés évesen megélni azokat a dolgokat, amiket tizensok évesen kellett volna, és amikért azóta is hiába küzdök. Jó lenne, ha egyszer lenne családom, gyerekeim ,unokáim. Jó lenne kihasználni a "családbarát" politika nyújtotta előnyöket és elkerülni a szingliket sújtó hátrányokat is. De ha egyszer ennyire reménytelen...

És ez a majd másfél évtizede tartó hiábavaló próbálkozás már mély sebeket hagy a mentális állapotomon is, konkrétan már magamban sem tudok megbízni. Társadalom így azt mondja rólam, hogy férfiként selejt vagyok, akkor az élet más területén hiába vagyok esetleg jó (ami nem is igaz) akkoris, ha valaki érettségin megbukik egy tárgyból, akkor bukja az egészet. Hát én megbuktam az élet érettségijén. Talán majd legközelebb, egy következő életben...



2019. ápr. 24. 03:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%

A tinderről még annyit, hogy mint írtam, átlagos pasiként minimális az esélyed. Tapasztalni fogod, hogy a lányok eleve kb. fele külföldi, aki csak várost nézni akar, és valamiért azt hiszi, hogy jó üzlet a fiúknak egy fél napot rááldozni arra, hogy megmutassák a várost egy olyan lánynak, aki semmit nem akar tőlük és három napon belül elutazik több ezer km-re és sose látja többet. Aki magyar, az meg nagyrészt nem tudja, miért van ott, meg "a barátnőm regisztrált" (=szeretne pasit, érdekli ez a tinder, de méltánytalannak és cikinek érzi, hogy egy ilyen alkalmazást használ, ezért úgy tesz, mintha ő csak idézőjelben lenne ott, mint azok, akiknek "nincs tévéjük", de azért tudják, ki esett ki legutóbb a VV villából), ezekkel meg nemigen lehet mit kezdeni. Komoly kapcsolatot a csajok nagy része ott nem keres. Nem úgy működnek, mint mi, hogy tényleg adunk neki egy esélyt. Ők csak szórakoznak. Amúgy mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki egyszer azt, hogy állítsa át lányokról fiúkra, mintha meleg lenne, és úgy húzzon jobbra egy-két embert. Meg fogjátok látni, hogy azonnal lesz matchetek, mert a fiúk tényleg arra használják ezt, amire való. Igazából ezt az alkalmazást csak a fiúk veszik komolyan.


Sok még a "futottak még" csaj, ilyen mindenféle műkörömépítők meg ilyenek, akik nem azok, akiket amúgy leszólítanál. Vannak otthagyott anyukák, duci lányok és rengeteg még a magas lány, aki ki is írja, hogy ő bizony 178 centi és szereti a magassarkút. Egyszóval nagyrészt azok, akik a virtuális téren kívül valamiért nem annyira kelendőek. Aki meg az, az téged soha a büdös életbe nem fog jobbra húzni, hacsak nem így nézel ki:


[link]


Szuperlájkkal meg kiemeléssel érhetsz el részeredményt. Szórakozásból érdemes használni, mert nagyritkán összejöhet egy csinosabb lány, de amúgy teljesen értemetlen azt hinni, hogy nyerhetsz rajta. Akkor állsz hozzá helyesen, ha úgy állsz hozzá, mint a kaszinóhoz. Ne úgy játssz, hogy majd visszanyered a pénzed, mert úgyis csak veszteni fogsz. Legyél tudatában, hogy az a pénz az úgyis elment, és csak szórakozás, amit csinálsz. A másik meg, hogy még akivel összerak, azzal is rohadt nehéz beszélgetni, mert a csajok azt hiszik, hogy nekik annyi a dolguk az ismerkedésnél, hogy látsszanak és legyen puncijuk. Nekik csak ne kelljen intelligensnek lenni meg beszélgetni meg kérdéseket feltenni, majd az a fiú dolga! Úgyhogy a legtöbb tinder beszélgetés kifut elég hamar, mert a csaj nem kérdez, és levonja azt a tanulságot, hogy unalmas vagy. A másik meg, hogy szinte lehetetlen velük találkozni. Egyszerűen a beszélgetés és a valódi találkozás között van egy olyan határ, amit a legtöbb csaj nem lép át. A legeslegutolsó pillanatban kitalálnak mindenféle hülyeséget, amikor rájönnek, hogy ez komoly, és itt tényleg oda kell menni valahova a városban egy idegenhez. Nekem ezek a tapasztalataim.

2019. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10-esnek egy pacsi! Számból vetted ki a szót. És látom a számoknak is utána jártál ami teljesen stimmel.


Manapság már le lehet tölteni a Tinder adatokat és egyenesen hánynom kell tőlük. Teljes mértékben több mint 100 szorosan a nőknek kedvez a platform.


Nem véletlenül töröltem magam onnan évek óta :D

2022. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!