Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet megállapítani, hogy akar valami a csaj, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ismerkedünk már néhány hónapja, először kapcsolatot akart, meg mondta, hogy nagyon megkedvelt, később már szerelmes is lett, aztán meggondolta magát, és most véleményem szerint ilyen "elérhetetlen kislány" szindrámáját játsza, gyakran és határozottan emlegeti, hogy ő nem akar mást, csak barátságot, de ha már egy kicsit is összeveszünk akármin, és 2-3 napig nem szólunk egymáshoz, mindig jön békülni, hogy ne legyek már ilyen. Többen is megemlítették már a baráti társaságból (olyan is, akik egyébként nem is tudnak erről), hogy látszólag nagyon bejövök a lánynak, nagyon leolvasható az arcáról. Élőben kicsit félénkebb, néha mond félreérthető dolgokat, viszont tényleg sűrűn emlegeti, hogy nem akar mást barátságon kívül. Meguntam már ezt a játékot, mostanában nem úgy beszélek vele, ahogy eddig, hanem kicsit lenézőbben, meg hát kicsit ki is ábrándultam már belőle, és nem úgy kezelem ezt a dolgot mint eddig, eddig is vágtam mi a helyzet, de kicsit kedveztem neki, aztán futottam minimálisan utána, amit látszólag élvezett is, de mivel nem volt hatása abbahagytam, és határozottan nagyon zavarja a dolog, és próbálna igen erősen békülni. Én furcsának találom, hogy egy 2 hónapos ismerkedés után, ami elvileg barátság alapon megy, ilyen szinten megviselné az, ha éppen rosszba vagyunk.
2018. júl. 1. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus nem tudja mit akar, vár a szőke hercegre, aki mindezek szerint nem te vagy neki!
2018. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veled szemben játssza a kis "nemtudommégmitakaroklánykavagyokdeneharagudjmajdkitalálomegyszer"-t, közben meg 2-3 pasival kefél hetente. :)
2018. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot,mert csak szórakozik veled és közben röhög a markába, hogy dróton rángathat.
2018. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!