Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hónapig ismertük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapig ismertük egymást odáig volt értem aztán egy félreértés miatt amit meg sem magyarázhattam eltűnik. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Pár hétig ő még sosem volt így senkivel stb stb nem is találkoztunk túl sűrűn, mert nekem idő kellett mostmeg eltűnt az életemből. Mi a véleményetek erről nem tudom hova tenni?! Akik eddig akartak azok nem szívódtak fel...
2019. ápr. 25. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Általában az ilyen sztorik mögött az van, hogy több vasat tartott a tűzben.
2019. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

"mert nekem idő kellett"


Megkaptad a vágyott idődet. Ja, hogy közben elveszette az érdeklődét irántad és inkább tovább állt? Ez bizony előfordul és jól tette.

2019. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem érdekelted igazán. Akinek kellesz, az kitart melletted.
2019. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Komolyra nem állunk sorban.

32/f

2019. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Mivel idő kellett neked, annal kobban elzavartad... Azthiszi, hogy neked nem kell
2019. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha vissza szeretnéd szerezni, irj rá, kicsit beszelgessetek, majd kerj egy találkozót. Aztán ott utalgasd hogy neked tetszik.
2019. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Én voltam így.Játszott a srác az érzéseimmel,kértem egy kis időt a szex terén,mert nekem gyors volt a tempó. Hát neki kételyei vannak felém,stb. Ott hagytam a francba.
2019. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja azt leszögezném biztosan nem a szexről volt szó esetében. Nem érdekelte nem terelte erre a dolgot szerintem mar csak azért se, hogy engem zavarjon. Kevésszer mentem bele a találkozóba az tény. De akkor miért nem azt írta, hogy neki ez így nem oké és hagyjuk.
2019. ápr. 26. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:
tipikus az egyik taktikázik hogy nem ér rá majd máskor, meg tepertet maga iránt, aztán amikor a másiknak eleg lesz ebből, akkor meg meg van sértődve és értetlenségéről ad hangot hogy miért van ez így. Hát a fentiek miatt mert nem akart bonyolult kapcsolatot kihátrálásokkal nyűglődéssel mit tudom én mivel...
2019. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Pofon egyszerű, 1 hónap alatt megismert annyira, hogy rájött, hogy nem erre vágyik. Még szexre sem. Ennyi.
2019. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!