Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lehet a magyarázata a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a magyarázata a nők panaszainak, sírásának?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallom nőktől hogy minden férfi csak azt akarja, aztán éltűnik egyszerűen, baromira link, átveri és még sorolhatnám.....

Ennek szerintem egyszerű oka van, a nők tényleg csak a legjobbat akarják. És rengeteg a nem kelendő férfi. Utcán nagyon sokat járok mivel van biszexuális hajlamos így a férfiakat is nézni szoktam és bizony 10 ből max 2 aki vonzó kategória és szerintem a nők 80 százaléka is őket tartja annak. Aztán ott van még az egzisztencia határozottság magabiztosság kérdése ami nagyon fontos a nőknek, ebben szerintem szintén nem jeleskednek a férfiak szintén.

Így értelemszerűen nem jut minden nőnek olyan férfi aki szeretne, ezért erre a szűk rétegre mennek rá.


2019. ápr. 25. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Gratulálok, sikerült az általánosítás gusztustalan hibáját elkövetned. Ezért nincsen nőd. Gondolom.
2019. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Általában az szokott menni (tisztelet a kivételeknek) hogy a nőknek bejönnek az ilyen hadonászós-tányérdobálós, bőrkabátos olasz meg arab szeretők. Mert idézem: „bennük van szenvedély”. Aztán az olasz macsó miután megvolt a szex elhajt Ferrarijával és többet nem jön vissza. Ekkor meg a csajok mind picsognak, hogy „Minden férfit csak a szex érdekel”. Majd miután kisírták magukat, továbbra is csak az ilyeneknek teszik szét a lábaikat és kezdődik minden elölről. De az átlagos pasik felé nem fognak érdeklődni, mert idézem: „belőlük hiányzik a szenvedély”. Ők csak ott vannak tartalékba a „friendzone” dobozban és addig láthatatlanok maradnak, ameddig már nem jön több macsó, mert csak onnan kezdve kezdik észrevenni a nők a friendzone-ban raboskodott férfiakat.
2019. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Nincs ebben semmi általánosítás,ez a valóság.Pofára esnek,hát ez van.
2019. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem szoktam panaszkodni és sírni, de velem is elōfordult, hogy átvert egy olyan férfi, aki nem valami “kelendō”, nem is a legjobb.


Alapjáraton egyetértek azzal, hogy a népszerū férfiakat nehezebb megfogni, viszont azzal nem értek egyet, hogy a népszerūtlen férfiakat te valami baromi megbízható társnak szeretnéd beállítani.

2019. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Volt ma pár kérdés, ami alapján a következőre gondolok. Van mondjuk Kati, aki úgy járt párszor, mint ahogy leírtad. Aztán egy szép napon, összefut Dáviddal, aki minden szempontból megfelelni, de.... randira hívja Katit/elkéri az elérhetőségét/komolyan érdeklődik Kati iránt. Kati ezen meglepődik, mert eddig ilyen nem volt. Hívták már buliba, hívták már szobára, megérdeklődték, hogy melyik a kedvenc póza és engedi e seggbe szárazon... esetleg. Dávid olyat nyújt most Katinak, amit még más nem, felébred a vonzalma/szimpátiája Dávid iránt. Éppen ezért megszólal benne a vészcsengő, hiszen ugyan az játszódik le Katiban, mielőtt pórul járt. Kati ezt egy új taktikának véli, így ő is taktikát vált, elkezd óvatoskodni, váratni, időt kérni, meg minden, amit akarsz. Megy ez egy ideig, Dávid kezdi unni a dolgot és szóvá teszi. Kati ezen a ponton vagy elmeséli hogy cseszték át vagy mond valami kamu indokot. Dávidra azon kívül, hogy csodapasi, még két dolog jellemző. Nem szereti, ha hülyének nézik, lehetőség hiányában nem bizonyít (csak pofázni tudna ebben a helyzetben és ezt tudja jól). Gondolom kitaláltátok már, Dávid hagyja a francba Katit, így jön Karcsi. Karcsi hasonlít kicsit Dávidra, de ő nagy játékos, csak a romibb fajtából. Türelmes Katival, teszi neki a szépet, udvarolgat stb, ahogy Julinak, Jolinak és Jutkának is. A mese vége, hogy Karcsi lelép, mikor Kati szerelmet vall neki vagy miután felszed még 4 j betűs csajt, megbukik az időmenedzsmenttel.

Kati kérdést ír ki a gyk-ra, miért ekkora fíreg az összes férfi, Dávid pedig beincelkedik alá. Itt a vége fuss el véle.

32/f

2019. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Én inkább úgy látom hogy a gyerekesdi miatt vannak beszarva. Mert aki olyan az már foglalt, akik meg maradtak 30-asok azok nekik nem jók.

És hát 40 után már valljuk be buktad a dogot.


Több ilyen növel is találkoztam már. Szeretnék szülni de nem tudok kategória.

2019. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

#6


Érdekes, nálam ez pont fordítva van. Ugyanis nálam nagyobb előnyben vannak a 30 feletti nők (még a 40 feletti sem zavarna), függetlenül attól, hogy 21 vagyok. De persze egy dolog, hogy mit kíván az ember is mi az ami a végén tényleg összejön. Mert jelenleg semelyik korosztállyal sem jön össze semmi sem.

2019. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6. Úgy érted, "nincs" apa/férj jelölt?

32/f

2019. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Úgy érted, "nincs" apa/férj jelölt?"


Pontosan.

2019. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Valahogy nem lép meg.

32/f

2019. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!