Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lehet a magyarázata a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a magyarázata a nők panaszainak, sírásának?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallom nőktől hogy minden férfi csak azt akarja, aztán éltűnik egyszerűen, baromira link, átveri és még sorolhatnám.....

Ennek szerintem egyszerű oka van, a nők tényleg csak a legjobbat akarják. És rengeteg a nem kelendő férfi. Utcán nagyon sokat járok mivel van biszexuális hajlamos így a férfiakat is nézni szoktam és bizony 10 ből max 2 aki vonzó kategória és szerintem a nők 80 százaléka is őket tartja annak. Aztán ott van még az egzisztencia határozottság magabiztosság kérdése ami nagyon fontos a nőknek, ebben szerintem szintén nem jeleskednek a férfiak szintén.

Így értelemszerűen nem jut minden nőnek olyan férfi aki szeretne, ezért erre a szűk rétegre mennek rá.


2019. ápr. 25. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lep*
2019. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Fruzs33 ***** válasza:
90%

Ez a férfiaknál is ugyanúgy fenálló probléma,mert az adott nő egy r@@@nc,k@@va stb.ha esetleg nem egyelednek velük szóba,vagy mert átverték,megcsalták.

De azért általánosítani elég nagy hülyeség.Mivel nem vagyunk egyformák.

Itt az a probléma,hogy átvisszük a következő kapcsolatba a problémákat.

Pl.féltékenység,hűtlenség,lobbanékonyság,sértettség.

Kompromisszumokat kellene kötnünk,megérteni a másikat,ha nem dolgoztuk fel az adott kapcsolatot,akkor ne menjünk bele újba.

Az a legrosszabb,amikor hitegetik az embert azzal,hogy szeret,meg minden,azt sehol semmi,csak kihasználja.De még épphogy súrolást ejtettem a napi fájdalmakról,példákról.

2019. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az az oka, hogy még mindig él az a nézet, hogy egy kannak dicsőség minél több nőt egyszer megdönteni, a nőknek pedig szégyen, ha sokan megdöntik őket. Így a nők mindenáron igyekeznek elkerülni ezt a gyalázatot, a pasik meg hazudoznak, hogy ennek ellenére sikerüljön egyszer megszúrni.

Főleg akkor szokták a nők rettenetesen bánni, hogy lefeküdtek valakivel, ha még a szex is pocsék volt. Amikor élvezik, akkor nem bánják, ha csak egyszeri alkalom.

2019. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%

#5 Én meg így látom inkább. Kati fiatalon elkezdett pasizni, minden vagánynak elhitt mindent, jó sokan meg is húzták. Katinak elege lesz, már lassan 30, kellene egy komoly férfi. Meglátja Dávidot, látja, hogy normális, pont jó jelölt. Csak az a baj, hogy Dávid tudja, hogy Katin egy fél város átment már, nem akar hülyékkel kezdeni. Ezért lepattintja Katit, aki sértődötten keres magának egy újabb semmirekellőt, aki helyre rakja az egóját, aztán lelép.

Másik lehetőség, hogy ad egy esélyt neki Dávid, de mikor megismeri kib***a, mint a cicát kakálni.


Vannak normális férfiak, ha valaki nem talál, az nézzen tükörbe.

2019. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
37%

Részben. A nők igényei tényleg magasabban vannak és jellemzően ha ezeket az igényeket kevesen ütik meg, akkor jöhet a panaszkodás.

Másrészt, a nőkre jellemzőbb, hogy szeretik magukat áldozatszerepbe állítani. Jó példa erre ez az oldal is. Volt olyan kérdés, ahol a férfi normálisan közölte, hogy miért válik el. A kérdező nők egyből mind azt írták, hogy biztos a férfi hibája. Volt egy kérdés, ahol a nő közölte, hogy miért válik el. Meglepő módon ott is a férfit okolták a nők.

Harmadrészt, a nőktől elfogadottabb a panaszkodás. Ha egy férfi panaszkodik, akkor egyből megkapja a lúzer jelzőt vagy egyszerűen férfiatlannak találják. A nőkkel szemben viszont elfogadottabb a panaszkodás és az esendőség.


Azzal sosem tudtam egyetérteni, hogy a nők szebbek. Van egy átlag. Az átlagos az átlag, az afeletti a szép. A legtöbb ember (férfi és nő) átlagos. A különbség itt is csak annyi, hogy a nőknél többféle szépség az elfogadott.

2019. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!