Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lánykéréssel játszadozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykéréssel játszadozni megbocsájtható bűn? 9

Figyelt kérdés

Írtam már ki ide kérdést. Viszont most már a megbolondulás szélén állok. Soha nem feszegettem a lánykérés dolgot, tehát nem akaratoskodtam. Viszont 2 éve bolondítanak ezzel,és most már nagyon de nagyon nem díjjazom ezt az egészet.

2016:

-Apja folyamatosan utalásokat tett arra, hogy nem sokára már házasok leszünk.

-Ő: Elmúltál 18 megfogom kérni a kezed nem sokára.

-Nagyo jó menyasszonyom leszel hamarosan.

-Vettem neked valamit amit csak az ujjadon hordhatsz(ez a valami egy fülbevaló volt)

2017:

-Nagyon szép menyasszony leszel.

-1 év múlva már a feleségem leszel

Stb stb.

2018-ban szintén igérgetett csak nem tudom mire fel. Kiderült, hogy az egész hazugság volt nem is akarja megkérni a kezem még 1 darabig.(ezt már leírtam ide 1x)Nagyon összevesztünk. Én nem azon akadtam ki, hogy nem kéri meg a kezem hanem azon, hogy végig kamuzott és hülyét csinált belőlem. Szakított velem, majd egyből vissza akarta könyörögni magát. Mondtam nem. Megtudták a szülei, hogy szakítottunk kérdezték az okát, na de ugye anyuciék kicsi fia szégyelte ezt az egészet elmondani apucinak meg anyucinak ezért kitalált egy kamu veszekedést egy kis apróságon és engem állított be egy hisztis tudjátok minek. Utána meg odamentem és engem méregettek meg bunkóztak velem, mert ugye ők úgy tudják, hogy én szakítottam a barátommal egy aprócska dolog miatt.

Egész nyáron nem voltunk sehol(meg amúgy se szoktunk sehova menni) aztán elkezdtünk nézni 1 filmet amelyben volt eljegyzés, mert mért is ne. Erre megszólal jövő szombaton lesz egy hatalmas meglepetésem csak ne ijedj meg annyira nagyon. Na itt befostam, hogy mi van, hogy ha most... elkezdtem parázni aztán kiderült, hogy csak mekibe akar menni. Undorodom tőle!!!!!!!!!!!!!!!

Szex:

Fogamázsgátlót egyáltalán nem fizet, évek óta szedem az ő ötletéből kifolyólag. 2 perces előjáték 3 csókkal. Csodálkozik, hogy nem izgulok fel és fáj.. Menet max 2 perces, mert hát olyan jó, hogy tovább nem is akarja, ki kelk engednie. Életemben 1x!!!! Mentem el vele szex közben. Jobb esetben max utána. De ha netán van a kedvemre előjáték pl 10 perces neki utána már nem áll fel, mert már állt jó sokat...én meg ott maradok nedvessen. Mondtam gyakoroljon, maszturbáljon otthon, mondta, hogy megcsinálta, az 1 perces menet után meg kiderült, hogy a szemembe kamuzta, hogy csinálta aztán nem is. Nagyon elkanyarodtam ne haragudjatok, meg már írtam is ki kérdést igen, de ezt most ki kellett írjam magamból, mert kezdem érezni,h bedilizek.


2018. aug. 7. 14:58
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
A 9-es a kérdésben véletlen, biztos felre nyomtam bocsi!
2018. aug. 7. 14:58
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Egyáltalán van valami jó is ebben a kapcsolatban?
2018. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
99%
Csak egy kérdés: miért vagy vele?
2018. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem szeretnék egyedül lenni. Kapcsolatunk előtt ismerkedtem srácokkal, egyik rosszabb volt mint a másik... még ennél is. Fogalmam sincs én normálisat sosem találok.
2018. aug. 7. 15:03
 5/37 anonim ***** válasza:
98%
Ja, hogy kapcsolatfüggő vagy, akkor nem szóltam, további jó szenvedést.
2018. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. aug. 7. 15:05
 7/37 anonim ***** válasza:
98%

Ja, ha kapcsolatfüggő vagy, akkor nem kell nyávogni :D


Nyugi, használ téged, aztán majd jön álmai nője, akit egy éven belül elvesz és te meg sírhatsz.

2018. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%

Igen. Ez kapcsolatfuggoseg.

Es nem igaz. Vannak sokkal normalisabb fiuk is nala.

De mivel fuggo vagy, ez nem jut el az eszedig.

En is kellemes szenvedest kivanok neked. 🤗😊

2018. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%
Azért nem találsz mert egy meghunyászkodó,szolga lelkű,emberi szőnyeg vagy és hagyod,hogy rádtiporjanak. Nem is érdemelsz többet. Szánalom.
2018. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Remélem ha szar helyzetbe lesztek nem kell, hogy ilyen teren akkor ti is csak ilyen rossz májú hozzászólásokat fogtok kapni. Most mert kell bantani? Koszonom a jo kivansagokat kepzeljetek el próbalok belole kilépni. De hasonlókat nektek is.
2018. aug. 7. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!