Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a fajta "taktik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a fajta "taktikázás" megbocsájtható?

Figyelt kérdés

Becsületes embernek tartom magam, hasonló jóravaló emberrel nem szemétkedem.

Van egy férfi, aki nagyon nehezen nyílik meg. Úgy gondolom muszáj picit játszani a történettel, hogy felszabadultabb legyen és hogy ennek eredménye jó célt szolgáljon.



2019. jan. 30. 10:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolok itt semmi komolyabb hazugságra, vagy bármi olyanra amiből később baja lehetne.
2019. jan. 30. 10:17
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ennél homályosabban már nem is fogalmazhattál,és kérdezhettél volna.Se az,hogy mire gondoltâl,se az hogy miért.
2019. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Én átlátok az ilyeneken, és utána még kevésbe nyitok az illető felé.
2019. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rávezetni valamire de azt olyan módon, hogy más, szarabb helyzettel idézed elő.
2019. jan. 30. 10:55
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Rávenni valamire,de szarabb helyzettel idézed elő?Gratulálok.Ha Te örülnél egy hasonló kísérletnek...Jól gondold meg,hogy tényleg igennel felelnél-e.


A jóravaló emberek egy amúgyis zárkózottabb embert nem szemétkedő taktikázással próbálják kiugrasztani.

2019. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyet az értelmes ember úgyis átlátja, hiszen ilyet csak ostobák művelnek, tehát ha okos emberrel akarsz "taktikázni", nem érsz el mást, minthogy lejáratod magad.
2019. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem az egyenes út a legjobb...kár aljas módszerekkel rábírni valakit valami jóra, mert az efféle jószándékal kikövezett pokolba vezető úttal tele van a történelem könyv is.


Én is becsületes embernek tartom magam és ha egy zárkózott férfi nekem szimpatikus, tiszta és nyílt szándékkal ismerkedek vele, és küldöm a "jeleket" hogy nem kell tőlem tartania. Tehát mosolygok, kedves vagyok vele, és sokat beszélgetek vele.


Nekem ez a taktikázás úgy tűnik mint egy cheat a játékban, nem akarsz energiát belefektetni, hogy megnyíljon neked. Miért?

2019. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Normális ember nem "taktikázik" a másik emberrel. Nem manipulál, befolyásol.

Aki nézi valamibe az embertársát az egyenes, nyilt, őszinte.

2019. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Ne hozd kínos helyzetbe, mondom ezt hasonlóan zárkózott emberként!

Beszélj vele nyíltan, egyenesen, hívd el kávézni, vagy hívasd el magad. Ennyi.

2019. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nehezen nyílik meg és te kellemetlen helyzetbe hozod, akkor vagy félni fog tőled vagy nagyon megbántod.


Inkább beszélj vele nyugis "biztonságos" környezetben.

Akkor lesz felszabadultabb, ha úgy érzi, hogy bízhatd benned.

2019. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!