Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác annyira félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác annyira félénk, hogy még egy randira se mer elmenni akkor mit vár mégis, hogy lesz barátnője?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van! Ezért bátor leszek!
2019. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Sehogy, de az ilyen jobb ha nem is szaporodik.
2019. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
92%
Én is felénk vagyok, de azért annyira nem hogy ne merjek talákozni lánnyal. Nekem inkább azzal van bajom hogy nem találok olyan lányt akivel randizhatnék.
2019. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha volt bátorsága elhivni, de randin meg nem akar megjelenni. Akkor egy kib.aszott pocs, gyava.
2019. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem lenne bátorságom elmenni randira. Alapjában véve nem vagyok az a könnyen ijedős típus, tegnap este is késekkel fenyegettek meg az utcán, de csak jót röhögtem rajtuk és egy hajszálnyit sem ijedtem meg.

Ennek ellenére még sosem volt lehetőségem randira menni.


Ezt csak azért mondom, hogy tudd a bátorság nem jelent még garanciát semmire sem. Mert ha egyszerűen lehetőségeket sem kapsz, akkor megette a fene a nagy bátorságodat.

2019. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!