Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az anyjával való nehéz kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyjával való nehéz kapcsolata miatt lehet ilyen a nőkkel való kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ismerek egy férfit, aki nagyon jóképű, gazdag, intelligens, talpraesett, mindene megvan, a nőkhöz való hozzáállása viszont elég érdekes. Minden nővel flörtöl,tudja is magáról ,hogy bejön nekik és egyszerűen képtelen az elköteleződésre, miközben nagyon vágyik rá, meg arra, hogy valaki őszintén szeresse. Nemrég egyszer elmondta, hogy az anyjával való kapcsolata az nagyon nehézkes, mert irreális elvárásai vannak vele szemben, ilyen vallásos,poroszos nevelésben volt része, nagyon be volt korlátozva, állandóan szabályoknak kellett megfelelnie, azóta minden szabályt úton-útfélen megszeg,igazi lázadó lett belőle. Nagyon jó ember egyébként, őszinte és magát adja.
2019. ápr. 26. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok férfi elmebeteg kretén lesz ettől, sok meg nem.
2019. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő teljesen normális,korrekt ember, csak fél az elköteleződéstől. Nem tudom, hogy ez vajon az anyjával való kapcsolatával van e összefüggésben.
2019. ápr. 26. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami.

Én például egy veszekedős családban nőttem fel, anyám folyton veszekedett apámmal.

És jelenleg is félek attól, hogyha párkapcsolatba kerülök, akkor az megbonthatja a lelki békémet és belső nyugalmamat.

2019. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!