Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kizáró ok, ha egy férfinak a leghosszabb kapcsolata fél év volt?

Figyelt kérdés

Mostanában több helyen olvastam/hallottam, hogy egyes lányoknál-nőknél az végzetes ok, ha valakinek nem volt hosszútávú kapcsolata.


Másik kérdésnél pont le is írtam, hogy valószínűleg engem ezért is dobott az előző ismerkedésem alanya pár hét után. Neki ugye csak hosszú kapcsolatai voltak 18 éves kora óta egy napot se volt egyedül. Legalábbis megkaptam mint negatívum - hogy az én hibám, hogy p...csákkal randiztam eddig.


Egyébként az ok egészen triviális, én nem vagyok kapcslatfüggő. Egyedül is boldogulok teljesen jól. Amíg nem találom meg azt akivel jól érzem magamat, addig nem akarom elkötelezni magamat.

Úgy látszik ez annyira nem népszerű :D nem mintha foglalkoznék vele, inkább kíváncsi vagyok az általános véleményre.


"Aki még nem volt szerelmes, azzal nem éri meg vesződni" ... ez főleg kegyetlen a későnérő férfiak számára.



2019. ápr. 14. 19:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem gond. Ettől független lehet ezernyi olyan tulajdonsága, ami miatt nem kell.
2019. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt sokkal több, az emberek engem fél évnél tovább nem tudnak elviselni.
2019. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Én emiatt nem ítélném el, mivel nekem sem volt... nem azért, mert ne akartam volna, egyszerűen csak nem jött össze.


Nem is értem, ebből valaki netán azt a következtetést vonná le, hogy az illető komolytalan, csak szórakozik a nőkkel? Szerintem nem ettől függ. Nagyon nem mindegy, hogy azért értek véget a kapcsolataid, mert csak úgy véget vetettél, mert "ráuntál" a nőkre, csak valami egészen más okból lett vége.

2019. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
vagy valami egészen más okból lett vége*
2019. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
28 éves férfiként számomra is kizáró ok komoly kapcsolatot nézve, ha nőnek nem volt még (1+ éves) komoly kapcsolata. Az igazi pedig az lenne, ha már együtt is élt volna valakivel legalább pár hónapot.
2019. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal vagy, illetve olyan az időbeosztásod, hogy nem volt alkalmad hosszabb kapcsolatot ápolni, szerintem nem baj. Nyilván 30-hoz közel vagy afelett már furcsa, de 20-25 közt még nem gondolnám eget verő problémának. Rosszabb, ha valaki egyik kapcsolatból a másikba ugrik.
2019. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%
Kevered az okot a következménnyel. Az, hogy jellemhibáid, gondolkozási defektjeid vannak, az a kizáró ok. Az, hogy a leghosszabb kapcsolatod fél év volt, az ennek a következménye. És mellesleg jelzi azt is, hogy valami nagyon nem oké veled.
2019. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Tehát az a lelki defekt, hogy volt pár év amikor egy nehéz egyetemi szakra, majd a karrierem építésével foglalkoztam?


Időben sem fért bele az állandó ismerkedés és volt amikor egy nagyobb csalódás után 1 évig sem vettem komolyan ezt az egészet, csak elmélyülten foglalkoztam a munkámmal. (Nem kocka módon, elég sok barátom van és alig vagyok otthon)


Ami jellemhiba az az, hogy nem találtam még meg azt, akivel hosszú távon összeillenénk. Ez nagyrészt nem rajtam múlt, mivel egyszerűen vonzom a lelkileg sérült "pszicho" nőket.

Talán az a gond, hogy nekem fontos az intelligencia. Márpedig a veszett okos nőkkel sokszor nem egyszerű. Sokszor instabilak lelkileg, vagy egyszerűen karrieristák mint én.


Nekem ezzel nincs gond, 100x jobban jártam így, mint egy "átlagos" élettel, vagy görcsös Nagy Ő kereséssel.

Főnököm és egy jóbarátom is 40 körül házasodot... Nem vagyok elkésve :D

2019. ápr. 14. 19:54
 9/32 A kérdező kommentje:

*"Ami jellemhiba az az, hogy nem találtam még meg azt akivel megéri együtt lenni"


Mármint ezt maximum mások tartják jellemhibának, én biztos nem.

2019. ápr. 14. 19:56
 10/32 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Én sem voltam többet egyhuzamban 9 hónapnál tovább párkapcsolatban, a se vele, se nélküle időszakokat most nem számolom bele. Viszont nekem is szent meggyőződésem, hogy a nők a lelkük mélyén elvárják, hogy egy olyan hapsival kerülhessenek össze, aki életének jelentős részét párkapcsolatban töltötte.
2019. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!