Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak mèg a nők àlomvilàgban élni, hogy majd ők "megvàltoztatjàk a rosszfiút"?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a komoly kapcsolatokat, ezt tudjàk a nők is. Le van tisztàzva, hogy csak szex van köztünk, és bizony találkozgatni fogok màs nőkkel is, az meg nem érdekel, hogy ő milyen pasival talàlkozgat, vagy összejàr-e mellettem az exével, akkor egy ideig megy a dolog.


Viszont egy idő utàn mindegyik "bepróbàlkozik", amivel kapcsolatban kiderül, hogy azt vette a fejébe, hogy én is vàgyok egy komoly kapcsolatra ott legbelül, és majd ő segít nekem ebben.


Szívem szerint ilyenkor lecseszném a csajt, hiszen én màr eldöntöttem, hogy nekem nem kell komoly kapcsolat. Fontosabbak most a pénzügyeim, hogy minél többet kaszàljak, minthogy ilyen dolgokra pazaroljam az időmet. De nem üvöltöm le, inkàbb csak lelépek.


Nos, akkor elmondom: SOHA nem talàlkoztam még olyan nővel, aki CSAK laza kapcsolatot akart volna. Olyannal viszont màr igen, aki az eszébe vette, hogy majd segít nekem "önmagam lenni".


Meddig fogjàk még a nők ilyen àlomvilàgba ringatni magukat? Én korrekt vagyok, mert megmondom au igazat, de más pasinàl nagyon rà fognak fàzni, aki majd hazudik egy nagyot nekik a puncijukért.


2019. ápr. 26. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

En sem ertem ezt.De amugy gondolom,ha el is mondtad mar az elejen hogy nem akarsz tobbet csak szexet,akkor az egez viszonyban ugy is voltak kezelve,mint akiktol csak szexet akarsz...es semmi szirup,meg romantika..

Mindenesetre,tisztelem,hogy megmondtad mar az elejen az oszintet,es szeditetted egyiket sem! Semmi gaz dolog nincs a laza kapcsolatban szerintem.

2019. ápr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
A kérdés tipikus példája annak, hogy a nők találkoznak egy varanggyal és elkezdik csókolgatni hátha az majd szőke herceggé változik. Addig addig csókolják, míg már az egész álluk csöpögni kezd a varangy testnedvektől. De a végére természetesen nem fog átváltozni a varangy és a nők meg persze csak szidják a szemét pasikat. Ahelyett, hogy mondjuk letnnék azt a ronda varangyot és végre szétnéznének, mert ott vannak körülöttük más férfiak, akik ugyan nem szőke hercegek, de legalább kevésbé ocsmányabbak mint egy varangy.
2019. ápr. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3%

#3


Nekem mondjuk eleve gyanús a kérdés is. Mert egy igazi alfahím péntek este nem valószínű, hogy annyira ráérne gyakorizni. Ez is olyan mint annak a buszsofőrnek az esete, aki szenteste éjfélkor dühöngött a politika kategóriában a harangozás miatt, mert holnap korán kell kelnie. Nagyon hiteles volt az is.

De ettől függetlenül Hanlon-borotvája szerint tételezzük fel, hogy a kérdés nem kamu és ennek valóságosságát bízzuk csak a kérdező lelkiismeretére.


#4


Utána meg sírtok, hogy: „minden pasit csak a szex érdekel”. Miközben akik meg tényleg akarnak valamit, azok meg ott rothadnak meg a háttérben.


#6/7 (kérdező)


„Nekem ugyanis lényegében nincsenek elvàràsaim, mellettem minden nő szabad lehet.”


Mellettem is. Én alapból utálom ha valaki színészkedik és nem magát adja. De valahogy mégsem érdeklek senkit sem.


„A legmocskosabb fantàziàjukat is teljesíthetem, amit a pasijànak nem merne elmondani, mert az elítélné őt.”


Teljesíteném én is. De van egy olyan érzésem, hogy egy nő sem fog hozzám jönni megkérni, hogy teljesítsem neki a mocskos fantáziáit. Pedig felőlem akár kínozhat is meg ilyesmi, mert úgyis kibírok mindent.


„Ez van fiúk, ez szívàs nektek.”


Hát még nekem mekkora. Látszólag ugyanazt csinálom mint te (csak én nem akarok senkit sem kihasználni testileg). Mégis te sikeres vagy nekem pedig sosem volt kapcsolatom.


„Nem csak letisztàzom a dolgokat, de utàna senkinek nem is mondom el ami történt.”


Szerintem amelyik pasi egy kicsit is vigyáz a testi épségére az nem veri nagy dobra, hogy kiket csalatott meg éppen.

Ha én is állandóan ilyeneket csinálnák, én sem mondanám el ami történt. Nem szeretném ha a feldarabolt testrészeim valamelyik feldühödött pszichopata csomagtartójába kerülnének.


#9


Sajnos igazad van. Ez megy a mai világban. És ezt az Ősök és a primitív kultúrák pontosan tudták/tudják. Ezért nem is engedték, hogy kizárólag a nők döntsenek arról, hogy kit akarnak. Kivéve azt amikor meg poligámia/poliandria volt bevezetve.

De itt a nyugati civilizációban, ahol kizárólag a nők válogatnak és nincs poligámia/poliandria sem az bukásra van ítélve. Elég csak megnézni a demográfiai adatokat, rohanó sebességgel fogy a népesség, gyakorlatilag negatív a szaporulat. De sebaj, majd jönnek az afrikai és muszlim testvéreink és ők majd bepótolják helyettünk. Insallah.

2019. ápr. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig csinálják amíg fel nem nőnek,ami olyan 25-30 éves koruk körül történik meg.
2019. ápr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!