Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nőknél miért szokás az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknél miért szokás az, hogy egy szakítás után megváltoztatják a külsejüket?

Figyelt kérdés

Pl. új hajszín, levágatják a hajukat, más ruhákban kezdenek járni, mint azelőtt, megváltoztatják a stílusukat... Az érthető, hogy új életszakaszba kezdenek, tiszta lappal. De attól, hogy bizonyos külsőbéli változtatásokat eszközölnek magukon, attól még belül szenvedhetnek a szakítás miatt, nem? A belső vívódást, "háborút" nem fogja elnyomni egy új frizura vagy ruha.


Vagy ez csak egy külvilág felé való vetítés, hogy "tök jól vagyok, pasik, jöhettek, új életet kezdtem, szabad a szívem"? Mit gondoltok erről, ill. azok a hölgyek, akik már cselekedtek így, miért tették, mit akartak ezzel elérni, sugallni?



2017. jún. 20. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
A nők lelkivilágát egy kicsit ilyenkor helyreteszi egy új frizura, vagy új ruha. Kell a "lelkünknek", és valahol jobb nőnek érezzük magunkat, így felemelt fővel vághatunk bele egy új kapcsolatba.:)
2017. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
Általában a szakítás másnapján már megvan az új férfi akinek be akar jönni...
2017. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
2-es, miért hiszed azt, hogy a nőknek nem fáj a szakítás és az új f_szt lesik?
2017. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

#3


Sajnos nem 1-2 olyan eset tárult elém, ahol pontosan ez volt. Teátrális szakítás, hatalmas szavak, másnap pedig az új pasi ágyában...

2017. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#2:

Milyen igaz! Inkább olvasnád azt a "2" könyvet...

2017. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1. A szakítással csökkent az önbecsülése, és újra jó nőnek akarja érezni magát

2. Út a megújulás felé. Igen, ettől belül még fog szenvedni, de miért ne tehetne ellene fokozatosan?


Még az is elő szokott fordulni, hogy egy rossz kapcsolatban a nő nem igazán figyel oda magára, felszed néhány kilót, kevesebb ideje marad a bőrével, hajával foglalkozni. A kapcsolat elmúltával aztán ezeket akarja megoldani.


21/L

2017. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Idosebbeknel sokszor a ferfi nem engedi, morgassal jelzi, ha a no esetleg mas hajszint, mas ruhastilust is kiprobalna magan.


Ha egy no uj frizurat csinal, akkor altalaban mar tul van az exen, ne remenykedjetek, hogy o meg sir a ferfi utan. Amikor a no szive ossze van torve, a legutolso dolog, hogy a kulsejevel foglalkozzon, akkor csak a szivet probalja meg osszerakni es nem erdekli a kulsoseg. Szoval ha egy no egy torott kapcsolat utan uj stilussal es frizuraval jelentkezik, vedd biztosra, hogy tul van rajtad es hiaba kaparod a kuszobet, neki mar nem fogsz kelleni.

2017. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Én férfi létemre szoktam ugyanezt csinálni :D


És nekem segít tovább lépni. A külvilág felé vetítés? hát az éppen nem igazán izgat, de nekem jó érzés :D Ha hosszú hajam volt, és levágatom, akkor egy másik srác néz vissza rám a tükörből, ami segít azért... Amíg kapcsolatban voltam, addig az a hosszúhajú srác nézett rám, most meg egy rövid hajú.


De amikor rövid volt a hajam és úgy volt vége a kapcsolatnak, akkor meg szakállat és bajuszt növesztettem :D aztán pár hónap múlva mikor elegem lett, akkor hirtelen csupaszra borotváltam. Meg az arcomat is.. ;)

Én szeretem az ilyen hirtelen változásokat a kinézetemben :D szerintem vicces :D a hajamat nem festeném, de csak mert férfi vagyok és eléggé kinéznének... meg olyan pozícióban vagyok, hogy sokak figyelnek és példát kell mutatnom, és nem férne bele. De értitek :)


Szerinte király dolog a Szakítós Szakáll, vagy Szakítós hajvágás :D


20 F

2017. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fel akarják hívni magukra a figyelmet; vagy bizonyítani maguknak valamit,h ők jó nők pl, vagy mutatni akár maguknak akár másnak hogy képesek megújulni,
2017. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után nem, de a gimi után levagattam a hajam. Ugy éreztem, hogy egy korszak lezárult, vágytam a változásra, valami ujra, hogy a tükörben is viszontlassam, hogy igen, egy új szakasz indul az életemben. Sajat magam miatt csináltam, nem akartam a külvilágnak jelezni semmit. Egy szakítás pont ugyanilyen ebből a szempontból. :D
2017. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!