Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki a saját kategóriájába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a saját kategóriájában keresgéljen vagy összejöhet egy férfinek saját kategóriáján felül is barátnő pénz nélkül?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy időben nagyon zavart az itteni képmutatás, de újabban inkább szórakoztat. Lásd az alábbi, félig kamu kérdésemet és a rá érkezett válaszokat. Arra voltam kíváncsi, hogy ha egy sikertelen férfi "leadja az igényeit", és összejön egy olyan nővel, aki egyáltalán nem érdekli (merthogy ezt másképp kivitelezni nem lehet), akkor mi lesz a reakció. Természetesen beigazolódott a gyanúm: képzeletbeli főhősünk egy utolsó szemét kihasználó fallosz volt, a válaszadók pedig széttárták a karjaikat, mondván, "hát ennek így semmi értelme". Micsoda meglepetés! :O Igen, ténylegesen semmi értelme "leadni az igényeket", mert abból csak ez lesz, más kimenetel nincs.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Mindeközben egy korábbi, ebben az esetben valós kérdésemben azt feszegettem, hogy kövér férfiként van-e értelme nem kövér, de facto a szintemet meghaladó nőt keresnem. Mondanom sem kell, le lettem ugatva, hogy hogy van bőr a pofámon, zsírdisznóként még nagyobb zsírdisznókat kergessek az ólban.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


És erről a kérdésemről tökre meg is feledkeztem. Előtte arra voltam kíváncsi, az itteni nép szerint le kellene-e fogynom, hozhat-e társkeresési szintugrást. Nos a konszenzus az lett, hogy nem, semmi értelme, ugyanannyi az esélyem így is meg úgy is. Ami egyébként iszonyatosan, pofátlanul nagy hazugság, nem mellesleg teljesen ellentmond a többi kérdés alatti válaszokkal.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


***


TL;DR: ezen az oldalon logikát és őszinteséget ne várj. A kérdéseim eredménye zanzásítva:

-ne add le az igényeket, ne változtass magadon

-vagyis inkább de, vagy add le az igényeket, vagy változtass magadon, vagy a saját ligádban keresgélj (aztán ha esetleg nem érzed jól magadat a te szinteden, vagy az alatt levő párral, akkor te vagy a nyomorult felszínes gyökér)

-ne kategorizáld az embereket, de azért a saját kategóriádban keresgélj (?????????)

-á, mégse add le az igényeket, mert annak nem lesz jó vége


És nyilván mindjárt magyarázzák a bizonyítványukat a hozzászólók, hogy én itt valamit félreértek, sőt egyáltalán nem is értek... és igazuk is van, mert tényleg nem értem, miért kell magukat és a kérdezőket ámítani, önmagukat pedig konstans szemközt köpni minden egyes kérdés alatt.

2019. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!