Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem az már évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem az már évek óta hogy nekem sosem lesz párom?

Figyelt kérdés

Legelőször úgy 15 évesen gondolkoztam azon hogy nekem sosem lesz barátnőm, mert nem olyan vagyok mint a többi fiú. Nem vagyok vicces, és nem tudok csajozni, meg régebben nagyon önbizalom hiányos voltam, de mostmár nem szerencsére. Meg már rég óta érzem azt hogy nekem sosem lesz esküvőm, meg gyerekem. De nem azért mert nem szeretnék, hanem mert nem tudok ismerkedni.

És eddig sajnos nagyon bejött a megérzésem mert 23 éves vagyok, és sosem volt barátnőm, pedig próbálkozom, de nem sikerül.

Hogy lehet az elfogadni ha esetleg sosem lesz senkim, pedig vágynék rá?


2019. ápr. 27. 22:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Vegyél barátokat kilóra, a friend plázában. :D
2019. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%

Ha 15 évesen nem volt csajod és ezen gondolkoztál, akkor már mindegy...ne foglalkozz vele, engedd el.

Ha agyalsz rajta csak rosszabb lesz...nyugtasson a tudat hogy rajtad kivül több százezer hasonló srác van, aki az életbe nem kerül közel nőhöz. Nem érteni kell, csak elfogadni. Mint pl a gravitációt. Van és kész.


#1 ha már gravitáció...te melyik bolygón élsz????

"Én nő vagyok, nekem lehet százszorta nehezebb, mint neked. Egy férfinak nem kell tökéletes külső. A nőknek igen."


Végülis nem kell tökéletes, csak jóképű, sportos, magas, dús hajú, nagy farkú.A többi már mellékes. Mint jó humorú, érzelmes, értelmes, megbizható, sikeres, ambiciózus, hűséges, gondoskodó, bátor, stb,stb,stb.


Egy nőnek mi kell: szóba áll a férfival, és ennyi.


Tudod mi 100x nehezebb a nőknek? Szülni, meg azonos munkabért kapni esetleg magassarkúban menni...

2019. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jó, akkor eltúloztam. Végülis, ha 100 kg-os koca lennék lenőtt vörös hajjal ragyákkal is lenne pasim. Csak tudod én nem csak azt szeretném, h megbaxxanak, aztán ágyő viszontlángos.

Tudom mit érek, mert megtanultam és elfogadtam magamat. Amin tudok fejlesztek, amin nem tudok változtatni és ami nem tökéletes, arról meg tudom, h az a szexepilem, mivel a másiknak is lesz olyan, ami nem tökéletes, de pont azért lesz szerethető. :)


Hagyjuk ezt a rizsát, h kinek könnyebb, valóban. Egyik nemnek sem. Épp azért van esélyünk, hisz mindenki szeretni és szeretve lenni szeretne.

2019. ápr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nehéz elfogadni. Lehet jönni azzal, hogy ismerkedj, nyiss, légy rendben magaddal és majd jön, bevonzod, ha kész vagy rá, de ezek szerintem csak spirituális szövegek. Nekem akkor lett párom mindig, ha eszembe se jutott. Amikor csak beszélgettem egy fórumon, és mikor az az ember kidobott, utána rám írt egy másik, és válaszoltam, mert ha nem írogattam volna, a másik miatt szomorkodtam volna, és abból több éves kapcsolat lett. Olyan is volt, hogy beletojtam az egészbe, dolgoztam, és egy kolléga bemutatott valakit, akivel majdnem összejöttünk.

De mikor valóban nyitott voltam, hogy úgy mondjam átadtam volna a szívem és szerettem volna szeretni, akkor nem érdekeltem senkit. Úgy gondolom, a véletlenen múlik. Persze nem árt, ha az ember elmegy ide-oda, beszélget azokkal, akikkel összefut és ad a higiéniára, a súlyára. De erőltetni nem lehet.

Az elfogadás meg...lehet találni programokat, sportolni a boldogsághormonért, örömet okozni olyan dolgokkal, amiket az ember a megkeresett pénzéből vesz. Ezek valóban jólesnek, nyilván pótcselekvések, de az időt elütik. És ha a társ nem adatik meg, abban kell örömet találni, ami van.

2019. ápr. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
„Mindaz, amiért az emberek lelkesednek, minden, aminek a megszerzéséért izgulnak és fáradoznak, a legkisebb örömöt sem adják nekik. Mindaddig, amíg ezen fáradoznak, azt gondolják, hogy az ő boldogságuk abban van, amiért megszenvednek. De csak érjék el a vágyukat, rögtön elkezdenek újra vágyakozni, bánkódnak és irigykednek amiatt, amijük még nincs. Nem mihaszna vágyaink kielégítésével érhető el a nyugalom, hanem ellenkezőleg, az ilyen vágyaktól való megszabadulással. Ha meg akarsz győződni ennek igazáról, fektess feleannyi munkát az üres vágyaktól való megszabadulásra, mint amennyit eddig a megvalósulásukra fordítottál, és te magad is hamarosan meglátod, ha így teszel, sokkal több nyugalmat és boldogságot kapsz.” (Epiktetosz)
2019. ápr. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Sajnos ugyanezt érzem én is, kb. 14-15 éves korom óta állandóan. 21 vagyok, de akkor ezek szerint két év múlva is ez lesz.

Annyi a különbség talán, hogy én mindig-mindig olyanoknak tetszem akik nekem valamiért nem. Egyszer volt ez másképp, na amiatt nem vagyok szűz, máskülönben ugyanezeken jár az agyam állandóan.

2019. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

Mondok jobbat, 8 év múlva is ez lesz. Én 29 vagyok. Magától semmi nem változik. Én nem sokat tettem az ügy érdekében, csak nyavalyogtam magamban és nem is lett eredménye.

Ellenben más területen tudtam fejlődni. Van némi egzisztenciám. Tudom, hogy ha csak a külsőségek számítanának, szinte főnyeremény lennék a legtöbb nőnek. De nem vagyok az, mert az egész agyban dől el. És az agyam még mindig nem tudja, hogyan kezdjen hozzá. Sőt, rosszabb, már azt sem tudom, hogy egyáltalán akarom-e.

Ha ti is így akartok járni, akkor folytassátok a nyavalygást, ellenkező esetben kezdjetek valamit magatokkal. Ez utóbbiban viszont sajnos nem tudok tanácsot adni.

2019. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezután se lesz másképpen. De nem nyavajogni kell, hanem feladni. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Az olyan dolgokért, ami 99%-ban rajtad múlik, mint a karrier, hobbi, tanulás érdemes küzdeni, de a nőkért/kapcsolatért nem. Ha érzed, hogy nem vagy vonzó a számukra, akkor belőled is hiányzik valami, ami belőlem és sok más sorstársból is. Ez a valami, megfoghatatlan,ráhatásunk nincs. Nem tudsz sármot, karizmát, kisugárzást, magasságot növeszteni. Fogadd el, hogy nem megy és legyél boldog egyedül. Hallgasd sokat a... "lexarom a nőket" c. számot. :XD F
2019. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszenék senkinek akkor belenyugodnék, hogy ez van, nincs mit tenni. De többek szerint is jól nézek ki, normális, átlagosabb kinézetű lányok írogatnak, de a nekem tetszőek meg észre sem vesznek. Ezt nem bírom megérteni, hogy miért nem tudok tetszeni egy olyannak sem mint nekem. Nem tudom elengedni a dolgot egyelőre.
2019. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
egy olyannak sem aki nekem*
2019. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!