Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ronda férfi lesz belőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda férfi lesz belőlem, akkor csak ronda nőkkel tudok majd összejönni?

Figyelt kérdés
Jelenleg ronda vagyok,vagy is szerintem. Emiatt nincs senkim. Vagy felszínes vagyok,ha az elvárásom,hogy egy nő szép legyen?
2019. ápr. 28. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a belsőd is ilyen ronda, akkor senkivel se fogsz tudni összejönni.
2019. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rondaként nem lenne pofám ilyen elvárásokat támasztani.
2019. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a szép nők kire vágynak?
2019. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 egyértelműen ronda, munkanélküli, mindenki-más-hibás-a-sikertelenségemért-csak-én-magam-nem típusú pasikra. Nem tudtad? :D
2019. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs sok pénzed akkor igen.
2019. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: Hagyjuk má' ezt a sztereotíp f_szságot. Szerinted aki nem kell a nőknek az munkanélküli? Elárulom, nem. Nekem van munka, mérnöki diploma, hobbik, haverok, 80kg/178 cm sportos alkat. Mégsincs nő mert nem jóképű az arcom. De én sem fogom beérni egy számomra ronda nővel, akkor inkább egyedül elvagyok. Minimum legyen már olyan szinten, mint én! Szerintem ez nem túlzó elvárás, szerinted igen?
2019. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ronda vagyok, gizda, de okos vagyok, jó kiállású, és sikerült párt találnom, aki tetszik nekem, szexinek találom és okos is, szóval szerintem férfiaknál nem a külsőtől függ a dolog.
2019. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!