Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a "csendes srác vagyok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a "csendes srác vagyok" kérdéskört sikerült már valakinek rendesen körbejárni?

Figyelt kérdés

Napi sok ilyen kérdés van, de sosincs egyik sem rendesen kifejtve. Legalábbis még egyet se láttam. Általában nem tudjuk meg, hogy az adott kérdezőnél mit takar a csendesség. Szorongást? Szókincs hiányát? Modor hiányát? Beszédhibát? Olyan környezetben van, ahol nem érti a témákat? Bántalmazzák, "oltogatják", ha megszólal?

Akik írtak már ki ilyen kérdést, nálatok mit takar az, hogy csendesek vagytok?


2019. ápr. 29. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem azok is ezt írják magukról akiknek semmi különösebb baja nincs, csak nem olyan közvetlen, nagyszájú, folyton rizsázó, mindig középpontban levő srácok mint a városi focicsapat kockáshasú, jóképű csatára, aki az összes csajt levarrta aki a közelébe került.
2019. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Na, erre én is kíváncsi lennék.

#1-es, sok eszed neked se lehet.

2019. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan, mint Redditen a niceguys csoport: szociálisan retardáltak csoportja, akik mindezt a nőkre/extrovertáltakra fogják. Mentehetlenek.
2019. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Akik azzal sajnáltatják magukat, hogy csendesek a legtöbbször valójában primitívek, a hétköznapi témákon kívül máshoz képtelenek érdemben hozzászólni, úgyhogy inkább csendben maradnak. Az is lehet és valószínű, hogy szoronganak, mert felnőtt ember létükre sem tudtak továbblépni azon, hogy az iskolában beszólogattak nekik a nagypofájú gyerekek vagy az idegbeteg szüleik hordák el őket mindennek otthon, ha kinyitották a szájukat. Nyilván ebből és a tanulás, tájékozódás hiányából fakad a szókincs hiánya, ha valamit nem gyakorol az ember, azt elfelejti. Tulajdonképpen én is csendes vagyok, de ezt nem valami fogyatékosságnak tartom és nem haknizom vele, egyszerűen csak nem jártatom feleslegesen a szám, el tudom viselni, ha nem én vagyok a társaság fénypontja, akkor beszélek, ha van mondanivalóm. Ugyanígy más emberek, akiknél a csendesség csak egy tulajdonság a sok közül (nem minden nyomoruk kizárólagos oka) általában tök normálisak.
2019. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
# 4 bekezdéseket meg majd anyám rak
2019. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5, gondolom, neked olvasási nehézségeid vannak. Egészen pontosan hol is kellett volna bekezdésre tagolnia a szöveget? Erre válaszolj.

Ja, és érdekes, hogy olyan szómenéseknél, amik egyáltalán nincs központozva, ott bezzeg nem nyígtok, persze, mert az "jófiúk" részéről elkövetett felelősség áttolás, világ hibáztatása, "miért vagyok én ilyen szerencsétlen" sebnyalogatás. És azzal bezzeg tudtok rokonszenvezni. Hát a tiedet.

2019. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

A férfiak szerint általában: olyan férfiak, akik nem a társaság középpontjai, nehezen nyílnak meg, nehezen kezdeményeznek. Nem élik feltűnően az életüket, nem tartják fontosnak, hogy mindig minden róluk szóljon.

A nők szerint általában: olyan férfiak, akikkel valami baj van. Önbizalom hiányosak, önértékelési zavarokkal küzdenek, vagy talán még rosszabb: valami komolyabb mentális gondjuk van. Nullához közeli szociális készségekkel rendelkeznek és amikor egy-egy nőt néznek, akkor biztosan azon jár az eszük, hogy hogyan darabolhatnák fel őket.:)


Természetesen ezek kb. a két véglet, rengeteg árnyalat létezik, de ha itt én ismeretlenül ezt állítom magamról, akkor ezt az eredményt kapjuk. Egyébként a csendes férfiak között is éppen annyi az értékes illetve a kevésbé értékes , mint az extrovertáltak között, viszont jóval kevesebb nő tart vonzónak egy csendes férfit. A legnehezebb dolguk tizenévesen, illetve a 20-as éveik elején van. Később némileg javul az esélyük, mivel az élet különböző területein elért eredményeik hatására nyitottabbá válnak, illetve 25-30 éves korukra a nők is jobb emberismerők lesznek, így akár egy "csendes srácban" is megláthatják a férfit.

2019. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!