Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Merjek ismerkedni lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek ismerkedni lányokkal vagy nem éri meg a visszautasításokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék is barátnőt, de ugyanakkor mégsem merem legyőzni a félelmeimet. Nem tudom mi az amiért megérné összeszorítani a fogaim, és vállalni azt, hogy elutasítások hada érjen.

Ti mi miatt teszitek?



2019. ápr. 29. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Egy misét megér, ha visszautasít akkor is adtam egy esélyt.

Nem esz meg, csak elutasít.

2019. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%

egyrészt nem éri meg a visszautasításokat, másrészt egyáltalán nem éri meg, ha barátnőd van


életed (kapcsolatod) végéig fog zsarolni érzelmileg, zsörtölődni

2019. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%
sok bálna leszavazott :D
2019. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én is pont igy vagyok a komplexusaim miatt. Amik java része jogos.


Viszont ha te a hétköznapi életedben rendben vagy:

Munkahely, egyedül élés, egészség, normál alkat és méret,


Akkor mindenképp 3rdemes megpróbálni! A mostaninál nem lehet rosszabb. És jöhet csoda is. Viszont akkor nagyon bánni fogod az elvesztegetett időt.

2019. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
"jöhet csoda is" takarodj :D
2019. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Rendben vagyok ami azt illeti, de nem vagyok én sem a felső 5-10%-ba. Ezért is gondolkodom, hogy adjam-e fel a jelenlegi, viszonylag jó önbecsülésemet. Attól tartok, hogy ha jönnének a kudarcok akkor teljesen összeomlana az önbizalmam, és rájönnék, hogy kevés vagyok én a nőknek.
2019. ápr. 29. 21:52
 7/19 anonim ***** válasza:
De most mit adsz fel? Mid van amit fel tudsz adni?
2019. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Így most nem gondolom magamról, hogy ronda vagyok, nem gondolom azt, hogy egy csődtömeg vagyok, aki egy nőt sem tud felszedni. Nem gondolja azt az illető lány, aki tetszik, hogy szegény azt hiszi, hogy van esélye nálam.
2019. ápr. 29. 22:02
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát az marha nagy. Nem érzed hogy csak ámitod magad?

Tehát hogy fenttartod magadnak a felépitett tévképzetett.

2019. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mármint? Miről tartom fent magamnak a tévképzetet, mivel ámítom magam?
2019. ápr. 29. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!