Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék Asperger-szindrómás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék Asperger-szindrómás lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves fiú vagyok, szintén Asperger-szindrómás. Interneten keresgéltem a témával kapcsolatban, de nem találtam magyar fórumokat, illetve chat oldalakat, ahol hozzám hasonló emberek vannak. Szeretnék egy párkapcsolatot kialakítani, de úgymond félek olyan lánynál kezdeményezni, aki nem aspergeres.

Plusz ott van a tudat, hogy úgy se kellene neki egy "beteg" ember. Tudnátok esetleg segíteni, illetve belinkelni olyan magyar oldalakat, ahol tudnék Asperger-szindrómás lányokkal ismerkedni? Előre is köszönöm mindenkinek a segítő szándékát!



2019. ápr. 28. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Aspi lánnyal én is szívesen ismerkednék!
2019. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Az Asperger-szindrómát, amelynek diagnosztikai elemei közé tartozik a szociális válaszkészség hiánya, a mások iránti teljes érdektelenség.


Ja vaslzeg nyomják a társkésőt hiszen a mások iránti teljes érdektelenség. Pont erre utal :D

2019. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem rengeteg rejtőzködő Asperger szindrómás van, akár úgy is hogy, se a környezete se ő maga nem tud róla és így nincs ,,betegségtudata". Így az illető letudja annyival, hogy kicsit fura vagyok aszt kész.

Én is egy ilyen bújkáló Aspergeres vagyok, most igazából senki se mondaná ezt meg rólam, de valahol belül még mindig vannak fura dolgaim, csak ezeket az emberek elől tudatosan rejtegetem. Pedig kb. a tünetek fele illett rám kiskoromban, most jó ha olyan 10-20%-uk igaz rám.


Szerintem női verzióban is van egy csomó ilyen, csak ugye ők sem reklámozzák, hogy azok. Így aztán elég nehéz rájuk lelni, bevallom én soha nem is próbáltam. De introvertált netes fórumok, csoportbeszélgetések vannak, de ott nem mindenki Aspergeres persze.

2019. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van valahol a neten aspi fórum és chat. Én egyszer rátévedtem. Sőt egy aspi lány blogot is vezet.

Sajnos azért is szinte esélytelen az aspi fiúknak aspi lányt találni, mivel a lányok sokkal jobban kompenzálnak, illetve kevesebb mint fele annyian vannak mint a fiúk.

2019. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!