Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan nővel akinek 6 gyereke van? Lehet csak ki akar használni?

Figyelt kérdés
Felmentem egy társkeresőre mert nagyon hiányzik egy barátnő de senki nem írt vissza, csomó levelet elküldtem elő is fizettem a társkereső oldalra, de így sem több ilyen oldalon próbálkoztam, de teljesen sikertelenül végre egy nő visszaírt, nem olyan csinos nő de végre vissza írt valaki. Viszont aranyos és kedves kicsit el van hízva olyan 85 90 kiló körüli viszont ami nekem kicsikét zavar hogy 6 gyereke van, nem tudom hogy érdemes egy ilyen kapcsolatba belemenni. Pedig jó lenne már egy csaj
2019. ápr. 30. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon hiányzik egy barátnő = dugni akarok már végre.


1. NEM

2. Ááá, dehogy, igaz szerelmet táplál irántad... :D

2019. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Olyannal se, akinek csak 1 van.
2019. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Ha szexelni akarok akkor simán elmegyek fizetős jobb nőhöz
2019. ápr. 30. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen, biztos csak azért keres társat, mert le akar húzni. Sőt, minden egyes nő anyagias kva, mindenki csak a pénzedre utazik, még akkor is, ha egy csóró közmunkás vagy :D Miért kell ilyen rosszindulattal állni emberekhez? Arra nem gondolsz, hogy szerelemre, törődésre vágyik, ugyanúgy, ahogy a gyerekek előtt is? Ennyi erővel én meg egy férfival sem fogok összejönni, mert úgyis biztos csak a dugás kell nekik.
2019. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Igen igazad van....
2019. ápr. 30. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Kizárt.
2019. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Csak akkor, ha hosszú távon el tudod magad képzelni instant nagycsaládos apaként. Nincs olyan, hogy ti ketten évekig találkozgattok, ha épp ráértek, ők meg majd elvannak valahol egy másik dimenzióban. És bizony, még sokba is kerülnek (na meg hol az apjuk...?). Ha olyat keresel, akivel nem csak randizgatni szeretnél, hanem később valamilyen komolyabb közösséget, akkor annak a családját is el kell tudnod fogadni, még egyéb rokonait is, de a gyerekeit mindenképp, hiszen azok még függnek tőle és minimum a kisebbek vele laknak. Ha meg csak kihasználni akarod addig, amíg neked nem kerül jobb jelölt, akkor kiszúrás reményeket kelteni benne.
2019. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!