Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert ismerkedik valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ismerkedik valaki az interneten ha nem szeret pötyögni?

Figyelt kérdés
Többször futottam össze olyan nővel akivel beszélgetni kezdtünk De kifejtette hogy utál pötyögni, gépelni és így abba is maradt a beszélgetés
2019. máj. 1. 08:43
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
lehet azt várta hogy hozd fel hogy találkozzatok..
2019. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? Ezt a hülye szöveget! Komolyan ezzel ráztak le?! És ugye gondolom nem akartak élőben sem találkozni.
2019. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2. De felhozta a találkozást de nem fogok azonnal találkozni ismeretlen emberrel
2019. máj. 1. 08:55
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Ja, már értem. Akkor írd meg neki, hogy egy kicsit azért ismerkedjetek fent a neten is, addig bírja már ki.
2019. máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Én például nem szeretek hetekig levelezgetni neten idegen emberrel, hogy utána meg élőben érjen esetleg csalódás vagy fordítva. Jobban szeretem ha 2-3 beszélgetés után lenne találkozó. Pötyögni mobilon én sem szeretek, inkább gépről szeretek írni.


28/N

2019. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nyilván nem jó hetekig hónapokig ismerkedni de azonnal találkozni nem fogok idegen ismeretlen emberrel internetről
2019. máj. 1. 09:00
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

De normális esetben élőben érdemes ismerkedni. A net eltorzítja a másik külsőjét, személyiségét. Bele képzel az ember olyat a másikba ami nem is illik rá utána meg jön a csalódás.


1 hét után találkozni kell az illetővel szerintem.

2019. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Azért ott ismerkedik, mert ha mondjuk nem szeret bulizni, akkor hol máshol ismerkedjen. De ez nem jelenti azt, hogy a csetelgetésnek látná bármi értelmét. Én úgy vagyok vele, hogy váltunk pár sort, ha értelmesnek, normálisnak tűnik(igen, ezt már pár sorból le lehet szűrni), akkor találkozzunk. Nem érdemes sokáig húzni, mert ki fog alakulni benned egy kép róla cset alapján és a valóság sokszor más. Nekem volt régen olyan, akivel naphosszakat tudtunk írogatni, pedig már akkor is utáltam a dolgot, aztán találkoztunk és teljesen más volt, mint amilyennek képzeltem, kb 5 perc után már nem is volt miről beszélnünk, annyira nem volt meg az összhang. Na, ezért nem éri meg sokáig csetelgetni.
2019. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ezzel azért nem értek egyet mert lehetnek olyan dolgok ami miatt már eleve kizárom a nőt és így felesleges volt a találkozás. Egy találkozás energia, pénz és idő és Igen volt olyan hogy két hét után mondott valamit olyat a nő ami nálam abszolút kizáró tényező... Így jó hogy nem mentem el vele randira
2019. máj. 1. 09:37
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Te akarsz amúgy párt találni, vagy csak hobbiból vagy fent?


A hozzáállásod alapján inkább csak az utóbbi.


És ha nem jó pötyögni, akkor lehet telefonálni is, videótelefonálni.


Én mindenképp azt javaslom, hogy állj nyitottabban az ismerkedéshez, mert különben mindig otthagynak!

2019. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!