Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen és Facebookon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen és Facebookon tényleg ennyire esélytelen összejönni bárkivel?

Figyelt kérdés

Fél év alatt sok több száz like-ból volt már kb. 30-40 match-em rajta átlagos csajokkal, ebből olyan 10-el sikerült a komumnikáció, aztán ebből olyan 2-3 volt akivel már majdnem randit beszéltünk meg aztán huss, hadjuk szia.


3-4 szer regisztráltam és töröltem magam ott. már 3 hete nem töröltem magam, érdekes módon a fótóim újra megjelennek újra regisztrálok.


Facen is ment az ismerkedés, de az még rosszabb volt ott.



2019. máj. 1. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
kevés lány és kevés fiú van, aki tényleg ismerkedni akar ott, és normális is. A kettő pedig igen ritkán találkozik. Én férfiként annak is örültem ott, ha 1-2 mondatot sikerült kihozni a nőkből. Ritka volt, hogy tényleg beszélgetni lehetett ott valakivel. Volt, de nagyon ritka. A lányoknak sem kellene matchgyűjtögetésbe menni, hanem tényleg csak azt jobbra húzni, aki szimpatikus, és akivel tényleg beszélgetni szeretne, mert ha napi 50 férfit húz jobbra "bejön" alapon, akkor abból 50 üzenete lesz másnapra, ebből 25-öt elhajt, akik csak szexre mennek, aztán a maradék 25-el meg nem tudo foglalkozni, nem tudják megismerni, mert ennyi emberre nem tudnak figyelni.
2019. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem az számít mennyi matched van, hanem az kire találsz rá.

Én férfiként nem tartom magam helyesnek, sőt még átlagosnak sem. Emellett nagyon válogatok.

Anno 15 matchem volt és ebből a 15-ből találkoztam egy olyan lánnyal, akivel 1 év 8 hónapot voltunk együtt.

Mióta szétmentünk újra próbáltam a Tindert, tegnap töröltem is. 50 matchem volt, ebből 2 alkalmi és 3 randi alakult ki. 3 randiból 2-nek én nem jöttem be túlságosan, a harmadiknál nekem nem. Csók ennek ellenére is volt.


Szóval nem a match a lényeg... egy matched legyen, de veled passzoljon.

2019. máj. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!