Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik felállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik felállás jobb? Amikor hasonló emberek alkotnak egy párt, vagy különbözőek, akik kiegészítik egymást.

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Hasonlóak, szerintem.


Bár ismerek olyat ahol az alap-habitusuk különböző, de egymás javára válik (a nyugodt fékezi a tombolót és a tomboló kimozdítja a nyugodtat).


De jobb a hasonlóság, kivéve ha utálod a saját dolgaid.

2019. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
76%
A teljesen hasonló és a teljesen különböző emberek sem optimálisak egy párkapcsolatban. Előbbiek a monotonitás, komfort miatt, utóbbiak a szélsőségességek intoleranciája miatt fognak ráunni egymásra. Meg kell találni az arany középutat egy olyan személlyel, akivel nagyjából azonos útvonalon lehet lépkedni, de néha ki lehet rángatni egymást a langyos fekáliából.
2019. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hosszútávú kapcsolat csak hasonló emberek között fog működni. Az alap mentalitásnak, az értékrendnek, a véleményeknek a fontos dolgokról meg kell egyeznie. Enélkül nem megy, semmi jövője, mert eleve a jövőkép is teljesen más.

Két különböző ember pedig soha nem fogja kiegészíteni egymást. Ez is a hasonló emberek privilégiuma. Soha senki nem egészített ki annyira, mint a mostani párom akivel szó szerint ugyan az az ember vagyunk.

2019. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#3


Mondom én, hogy az "általános" emberek sportja a szerelem, mert ugye minél furább (nem jó értelemben) vagy, annál kisebb az esély, hogy hasonlóval találkozol...


Ezt megszívtam.

2019. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ma már egyszer tettél fel erről kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

Másodszor írom ezt le neked, nem igaz, hogy neked százszor kell mindent elmondani, hogy felfogd!!!!!

2019. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hasonló. Az ellentét lehet izgalmas, de két hétnél tovább nem működik, mert kicsinálják egymást
2019. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

3# +1


Mi nagyon egyformak vagyunk a párommal, tökéletesen működik a kapcsolatunk. Attól hogy egyformák vagyunk még nem lesz monoton viszont nem kell kompromisszumot kötni semmiben.

2019. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hasonlót mondunk, de miben hasonlók, néhány területen csupán.

Millió dologban pedig eltérnek egymástól a párok, az étel sósságán át a wc papír lágyságáig más véleményen vannak, tehát mindig lesznek ütközőpontok.

2019. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lábatlan ló. Tehát hasonló.
2019. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most tettem fel először ezt a kérdést, nyugi #5

Szerintem az sem jó, ha túl hasonló a két ember. Persze a túlságosan különböző sem feltétlenül a legjobb.

Mégis valahol azt gondolom, hogy jó, ha a párok kiegészítik egymást.

2019. máj. 3. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!