Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik felállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik felállás jobb? Amikor hasonló emberek alkotnak egy párt, vagy különbözőek, akik kiegészítik egymást.

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Férjemnek és nekem ugyanolyan ocsmány természetünk van. Kiszámíthatatlan, öntörvényű emberek vagyunk. Ez gyakran vezet konfliktushoz, de meg is oldódik. Mivel tudjuk magunkról, milyenek vagyunk, jobban megértjük a másik hülyeségeit. A 43 együtt töltött év a bizonyíték.

71N

2019. máj. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Persze-persze, tudjuk, hogy csak most tetted fel a kérdést és tuti, hogy csak most regisztráltál is. Remélem azért magadnak nem hazudsz, ha már h..lyének nézed az embereket. Az elmúlt hosszú időszakban nem volt ilyen kérdés, most meg kettő egy nap? Egy a nap elején és végén? Tudod, hogy ki hiszi el azt neked, hogy az elsőt nem te írtad ki?!


Hány kapcsolatod volt eddig? Meddig tartottak? És a pároddal kiegészítettétek egymást, vagy különböztetek vagy hasonlóak voltatok?


Ha nem azonosak a nézeteitek, a céljaitok, a terveitek akkor kuka az egész kapcsolat.

Az elenyésző különbözőség, hogy én szeretem a fokhagymás húst párom meg nem. Itt nem ezen múlik egy kapcsolat.

Pl. ha nincs azonos érdeklődés szabadidős tevékenységben se, az egyik aktív, a másik passzív, ez hosszú távon konfliktust fog eredményezni.


De nem baj, a buta emberek a saját hibájukból tanulnak. Majd rájössz, hogy hasonló a hasonlót vonzza.

2019. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ha szerinted ugyanaz az ember vagyok, aki a hajszínekről hadovál, akkor ostoba vagy.

Jártam már hozzám hasonló emberrel, de egyszerűen azt veszem észre, hogy két dudás nem fér meg egy csárdában.

Attól, hogy az alapszemelyisegunk nem egyezik, a célok, az élettől való elvárások, a kikapcsolódási módok lehetnek azonosak.

2019. máj. 4. 09:05
 14/15 anonim ***** válasza:
A tudomány szerint az előbbi a jellemzőbb: [link] szóval valószínűleg az sül el jobban általában.
2019. máj. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A "különböző" nem ugyanaz, mint hogy "kiegészítik egymást".

Egyébként: az az ideális, ha kiegészítik egymást. Csak ez nem kell, hogy feltétlenül különbüzőséget jelentsen.

2019. máj. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!