Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy élvezzem mégis az életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élvezzem mégis az életet egyedül?

Figyelt kérdés

Rettentő sivár az életem úgy, hogy nincs benne semmilyen nő. Mivel a húszas éveim elején járok ezért szükségem volna rá. .

Egyszer volt egy rövid, pár hetes kalandom egy lánnyal akkor élveztem a legjobban az életet. Akkor éreztem magam fiatalnak, most inkább 100

évesnek.

Napközben úgy ahogy elvagyok, de akkor is ez jár a fejemben, este viszont szörnyű, hogy mindig egyedül kell lefeküdnöm.

A csajozás, meg eleve a társaságba járás annyira nem megy, hogy az nem lehet igaz. Van, hogy egy nap 2-3x kiverem nagyon gyorsan, csak azért, hogy szabaduljak a gondolattól.

Van valami teendő ebben az esetben vagy tanuljak meg azzal együtt élni, hogy így jártam?



2019. máj. 3. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Kezdj el prostikhoz járni!
2019. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt már eszembe az is, de egyszerűen nem megy, ráadásul a prostival nem lehet együtt aludni, összebújni, de nem is szeretnék. Nekem pedig leginkább ezek hiányoznak.
2019. máj. 3. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ne légy zárkózott se félős.

Merj kezdeményezni legyel kedves udvarias és mosolyogj és adj magadra minden téren.

És hidd el jönni fog hirtelen a szerelem.

Nem egyedül fogsz meghalni nyugi.

Jönni fog sok sikert hozzá 😊👌

2019. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy akkor élveznéd, ha lenne partnered. Mégis mi a jó francban változtat az az élet élvezeteden, ha van párkapcsolatod vagy sem? Ezt sosem értettem, de jó lenne ha valaki felvilágosítana...
2019. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

nyavalyogj itt gyik-en mint a többiek

Így élvezheted igazán

2019. máj. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el programokra egyedül. Én például múlt héten megnéztem teljesen egyedül egy bűvész estét. Remekül szórakoztam. Szervezek programokat, így nem sivár az életem.
2019. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szarul nézel ki akkor rendeszkedj be ide gyakorira! Állandó vendég leszel 😂
2019. máj. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
A sok pénzzel lehet élvezni az életet. Tapasztalat!
2019. máj. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van olyan prosti is, akivel lehet együttaludni 😃


Ha meg nőzni akarsz, akkor önbizalom és kommunikáció kell.


Önbizalmat sportból szerezhetsz. Tehát iratkozz be valahova, ahova kötelezz folyamatosan járni. Kényszerítsd magad!


Kommunikáció pedig közösségbe kell menned. Olyanba, ahol beszélni kell. Lehet ez egy tanfolyam, egy hobbi (színjátszókör). Találd meg a neked megfelelőt!


És persze ha van olyan program, ami tetszik, akkor mozdulj ki, menj el egyedül is akár! És majd ott lesznek olyan emberek, akik hasonló érdeklődésűek, mint te, akikkel összeillesz.

2019. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!