Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez most randi vagy barátkozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most randi vagy barátkozás?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Kétszer már elhívtam programra egy férfit (kb 1-2 hónapja ismerjük egymást), ahová jött velem. Elkísért buszhoz, fizette az italomat. Ellenben ő még nem kezdeményezett, azaz nem írt rám, nem hívott el magától. Ha velem van azt látom, hogy jól érzi magát velem, vagy ha írok neki, akkor is készségesen válaszol, nem ráz le. Élőben is mindig odajön hozzám beszélgetni. De nem tudom eldönteni, hogy mégis mi van. Szerintetek? Ilyen helyzetben még nem voltam...

2019. máj. 4. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hogy nem akar nyomulni egyáltalán, megvárja még neked van kedved talizni.
2019. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodtan kérdezz rá!

Én fiú létemre annyit csalódtam már, hogy a mostani párommal nem sietettem semmit, megvártam, hogy ő fogja meg az én kezemet, ő kezdeményezze az első csókot...

Ebből nekem világossá vált, hogy ő is szeretné, ha több lenne köztünk, de ehhez én is kellettem.

Ha mégsem akar tőled semmit, akkor más van a háttérben, amit csak akkor tudsz meg, ha beszélsz vele erről!

2019. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Most már várj amíg ő kezdeményez talit, így is egyoldalúnak tűnik eddig a helyzet. Hiába kedves, meg visszaír, de annyira mégsem vagy neki fontos hogy átvegye az irányítást.
2019. máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem mozgatod meg, de ismerős szinten elmegy veled, az is jobb, mint unatkozni otthon. Ha akart volna valamit, ő is odatette volna magát. Ha el mert menni, azt is merte volna, hogy megkockáztat egy csókot. Az meg, hogy odajön élőben... Semmi extra, mivel ismerős.
2019. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy valami nagyon gyámoltalan a srác, és akkor valóban neked kell kezdeményezni, vagy majd csak azért jön össze veled, mert nincs jobb nálad az életében.
2019. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Eddig barátkozás. Jó volna kitapasztalni, ő keres-e, hiányzol-e neki. Rád ír vagy elhív valahova. Az a baj, hogy ha egyoldalú a dolog, de a másik nem ráz le, akkor az embernek támad egy olyan érzése, hogy "ha vagyok neki, jó, ha nem vagyok neki, úgy is jó", ez meg elég kellemetlen.
2019. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:

Mindig szomoru dolog, ha egyoldalu egy kapcsolat. Itt is ez a helyzet. A sracot nem fogod tudni parkapcsolatra ravenni, nem alkalmas ra. Lehet mas van neki a kepben, lehet mast akar, de szemmel lathatoan veled nem akarja atlepni a hatart. A noknel ez szokott a friendzone lenni, amiben most te vagy. Kitorni belole nem sok esely van, ha tobbet erzel iranta, akkor meg "szakitani" jobb, mint tovabb orlodni. Ha valahogy megis sikerulne atutni az ingerkuszobet, akkor sem lenne az igazi. Sajnalom.


43F

2019. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég egyértelmű a helyzet. Vagytok már olyan viszonyban, hogy ő is elhívjon, ő is keressen.. De nem akar többet, ez van.
2019. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!