Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az egyéjszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az egyéjszakás kalandokról?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi a véleményetek az egyéjszakás kalandokról, amikor mondjuk egy szórakozóhelyen megismerkedtek valakivel és valamelyikőtök lakàsán köttök ki. Én már felnőtt fejjel, férfiként elég veszélyesnek tartom. Szerintem néhány óra alatt nem lehet igazán megismerni a másikat, és mi van ha a nő prostituált és/vagy nemi beteg. Mi a véleményetek erről a témáról?

2019. máj. 4. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Az a véleményem, hogy csinálja aki szeretné én magam úgy vagyok vele, hogy inkább lennék olyannal akit ismerek, mint teljesen ismeretlennel.
2019. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Helyzet és emberfüggő. Akinek belefér és akarja csinálni, felőlem csinálja. Én sem tartom megvetendőnek, jellemzően ez a szexről szól, elég ritkán lesz a dolognak folytatása.

Nekem csak 2 problémám van ezzel:

- Ha valaki később ezeket elkezdi tagadni, hazudik és próbálja magát valami szent szűznek beállítani.

- Ha valaki ilyenek után rinyál, hogy őt csak szexre használták.

2019. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Hajrá papa;)
2019. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Aki csak erre jó az csinálja. Ezt megtudom valakiről, abba már nem tudok megbízni. Vagy is kapcsolatra felejtős nálam.
2019. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Igazából irigylem azokat, akik ezt élvezik. Sajnos nekem soha nem ment, idő kellett hozzá, hogy ellazuljak. De akinek ez jó, csinálja.

71N

2019. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a félelmedet, ha a nő prostituált lenne, akkor valószínűleg kérné a neki járó bért a menetért, az biztosan feltűnne.

Nem hinném, hogy ez lenne a legnagyobb probléma az egyéjszakás kalandokkal, párkapcsolatban is kiderülhet valakiről, hogy nemi beteg, miből gondolod, hogy ott nem?

2019. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki élvezi, csinálja. Persze lehetőleg ésszel, gumit használva és rendszeres szűrésekre járva.
2019. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Azt gondolom hogy érzelmek nélkül nem az igazi a szex , nekem úgy nem jön be , szeretnem kell azt a lányt akivel ágybabújok máskülönben sz@rt sem ér az egész
2019. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Akik akarják, csinálják. Én kibírom két kapcsolat között szex nélkül, mert ki akarom bírni.
2019. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon nem az én asztalom. :)


Egs. annak aki csinálja.

2019. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!