Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogyan szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyan szerezzek rutint a lányoknál?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok , és nem volt még párkapcsolatom. 29 éves koromig kocka voltam olyannyira hogy nem is dolgoztam eltartottak nem tanultam, kövér voltam , lányokat nem is ismertem, de észre sem vettek volna. De megjött az eszem 29 évesen elvégeztem egy fősulit mellette kőkeményen edzettem , most egy jó állásom van jó kocsim és elég jól is nézek ki , sok izmot felszedtem egyáltalán nem látszik hogy valaha 110kg voltam + igényesen öltözködöm. Tapadnak rám a csajok, de nem jöhetek össze egyel sem , mert attól félek hogy ha komolyabbra fordulnak a dolgok kiderül hogy még nem volt senkim és otthagynak a francba, mert most tökéletesnek látszom de ez nem igaz vannak hiányosságaim pl ez , és nem akarom hogy kiderüljön. Tehát ennyi idősen hogy kellene ehhez hozzá fogni ?
2019. máj. 4. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ne félj! Majd jönnek a tapasztalt, intelligens, okos és művelt kollégák, akik megmondják, hogy: A párkapcsolat egy olyan dolog, ami folyamatos tanulást igényel, egy véget nem érő folyamat, fejlődni kell, tapasztalni, és majd egyre feljebb jutsz a szintekben. Bele kell vágni, még ha nagyon fájdalmas is lesz, mert az óra ketyeg, és csak úgy nyerheted el a megváltást, ha máris elkezded, hogy halálod óráján fel tudd mutatni büszkén azt a szintet, amit elértél eme gyötrelmes közdelem során.
2019. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gondolom anyádéknál laksz. az nem nyerő.
2019. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 es nem külön élek
2019. máj. 4. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Van babbetád? :)) Ha igen, akkor egy rutin-vizsgán. :D
2019. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél oligarcha, a sok pénzt nagyon szeretik.
2019. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!