Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság kiknek szülnek gyereket a 25-30 éves nők? Ki a gyerekük apja?

Figyelt kérdés

Ebbe a korosztályba tartozok férfiként. Az a helyzet, hogy rengeteg embert ismerek, sok nőnek van már gyereke ebben a korosztályban, de férfit viszont összesen 2-3at ismerek, akinek már gyereke, családja van. Nőből meg olyan 20-30at. Akkor mégis kiknek szülnek ezek a nők gyereket?

Ez azért érdekes kérdés, mert a legtöbb ilyen nő csak magáról és a kisbabáról tesz ki képeket facebook-ra, de a férfi akitől a gyerek van, az esetek többségében egyáltalán nem kerül közszemlére a közösségi oldalakon. Azaz ilyen fantom férfi van a fogantatás hátterében. Nem látni róla képeket, és ennek valószínűleg meg is van az oka. Ez nem lehet véletlen.

Akkor ezek szerint csak az lehet, amit itt sokan írnak, hogy a pasi az 40-45 éves, és azoknak van sokkal fiatalabb nőjük? Másképp nem lehet matematikailag. 10-szer annyi fiatal nőnek van babája, mint ahány fiatal férfi apuka lenne. Mégis igaz a legenda, hogy a legtöbb fiatal nőt, jóval idősebb fószer veszi el?


2019. máj. 5. 19:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
97%
A férjem 2 évvel fiatalabb nálam, 9 éve vagyunk együtt. Kevés közös képünk van fent a Facebookon, ő nem szereti, én meg tiszteletben tartom ezt. De gyártsd csak az elméleteidet, attól bizos lesz nőd.
2019. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
5%

Ilyen white trash paliknak, akiket felvállalni is szégyellnek.

32/f

2019. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
76%
Onnan veszem, hogy a férjek, pasik kint dolgoznak külföldön. Képzeld, ott fiatalon is lehet jól keresni, nemcsak amikor már a temetőbe visznek.
2019. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pontosan így van! 30 felett nem csak egyből puncimágnes leszel, de egyből kiutalnak egy lakást, egy BMW-t, és kapsz egy zsíros állást is, hogy a 20 éves csajod tudjon vele villogni facebookon!

Gyorsan számold ki, hogy addig még mennyit kell aludni, és menj csicsikálni!

2019. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és baromi sokan felveszik a CSOK-ot. Valószínű vagy abból, vagy a külföldi melóból vagy esetleg örökségből van az a fullos ház, amit te látsz.
2019. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok pasi tiltakozik, hogy nem akar facebookon szerepelni. Én pl örököltem a lakásomat 23 évesen. Van, amikor a szülők vesznek laskát nekik vagy konkrétan a szülőknél élnek kétgenerációs házban. Ne mondd már, hogy konkrét tényeket tudsz 20-30 nőről amikor még azt sem tudod, ki a párjuk, de biztos vagy benne, hogy egy öreg milliomos, csak hogy igazold az újabb hülye elméletedet.
2019. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
60%
A facebookom szerint a velük egyidős, halál ronda férjeiknek. Amelyik pasasnak nem Németh Szilárd alakja van, annak helyette Boborján feje van.
2019. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

CSOK-ot azt senki nem vesz fel, mert mindenki megáll 1-2 gyereknél. Nem mozgok olyan körökben ahol divat lenne túlzásba vinni a szaporodást. Mégis a ház megvan valamiből, ami egészen biztos, hogy nem a nő érdeme...

Más dolog tiltakozni a facebook-on való szereplés ellen, és más dolog elrejtve lenni direkt. Volt egy-két eset amikor nagyítóval néztem végig az összes képet, és valahol látszott a kép sarkában a 40+ éves kopaszodó pasi pocakkal. Az lehetett a fater. Persze ezeknek a lányoknak a nagy részével már kiskorom óta nem találkoztam, épp ezért sem tudom ki a férje. De bizony néha a képeken befigyel az idősebb pasi.

Másképp egyébként mivel támasztanád alá, hogy tényleg kb. 10-szer annyi nőnek van gyereke ebben a korosztályban mint férfinek? Talán a nők 90%-ának UFO-tól van gyereke mintsem hogy idősebb pasitól?

2019. máj. 5. 20:20
 19/33 anonim ***** válasza:

A smw táblázatot oda-vissza tudod elemezni.

Akkor ez is menni fog:

[link]


Ezt felhasználva magyarázd el, hogy jut minden (23 ezer fő) 40 éves fazonnak 20 éves nő (16 ezer fő)!

2019. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
75%
Ott intézik a CSOK-ot is, ahol dolgozom, csak azt nem én. Nemhogy 3 gyerek, de van 4-5 is. Ha nem hiszed, nézd meg a statisztikát hányan veszik fel. Nyártól meg jön 2 gyerekre is. Kicsit jobban értek hozzá, mint te. Te, ahogy így megnyilvanulsz, egy kő alatt éltél eddig.
2019. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!