Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság kiknek szülnek gyereket a 25-30 éves nők? Ki a gyerekük apja?

Figyelt kérdés

Ebbe a korosztályba tartozok férfiként. Az a helyzet, hogy rengeteg embert ismerek, sok nőnek van már gyereke ebben a korosztályban, de férfit viszont összesen 2-3at ismerek, akinek már gyereke, családja van. Nőből meg olyan 20-30at. Akkor mégis kiknek szülnek ezek a nők gyereket?

Ez azért érdekes kérdés, mert a legtöbb ilyen nő csak magáról és a kisbabáról tesz ki képeket facebook-ra, de a férfi akitől a gyerek van, az esetek többségében egyáltalán nem kerül közszemlére a közösségi oldalakon. Azaz ilyen fantom férfi van a fogantatás hátterében. Nem látni róla képeket, és ennek valószínűleg meg is van az oka. Ez nem lehet véletlen.

Akkor ezek szerint csak az lehet, amit itt sokan írnak, hogy a pasi az 40-45 éves, és azoknak van sokkal fiatalabb nőjük? Másképp nem lehet matematikailag. 10-szer annyi fiatal nőnek van babája, mint ahány fiatal férfi apuka lenne. Mégis igaz a legenda, hogy a legtöbb fiatal nőt, jóval idősebb fószer veszi el?


2019. máj. 5. 19:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmesen nem reagálsz az észérvekre. A fotón lévő ház lehet öröklött, lehet kétgenerációs ahol a szülőkkel élnek, sőt! Én anno anyukámék házában készült fotókat tettem ki többnyire, ugyanis ott volt szép kert és jól mutattak a fotók, plusz anyám csinált ezer képet az unokáról. És persze lehet hogy a szülők vették, vagy ők adták a kezdő tőkét, a másik fele hitel.

Az igazság az, hogy nagyon kevés 25 éves csaj szül negyven éves pasinak, viszont sok az egyedülálló anya. (Mondjuk képzeld el, hogy visszaköltözik a szüleihez a szép házba. máris van oka a fotóknak) Annyira szánalmas, hogy a nőgyűlöletedet mindenképpen rá akarod húzni lehetőleg egy egész korosztályra, mert így kényelmes abba a hitbe ringatni magadat, hogy a szemét, anyagias ők miatt maradnak a huszonéves fickók egyedül. Holott a normális külsejű és épeszű huszonéves fickóknak mindig is volt és lesz nőjük.

2019. máj. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Én beismerem, hogy idősebb a férjem. Én pont 30, ő meg 34 volt amikor megismerkedtünk. De az öcsém is 34 évesen nősült, a felesége egy hónappal idősebb nála.
2019. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Átnéztem a FB ismeroseimet, 428 fot ennek kb. fele, de inkább a nagyobb része no. 4-et találtam akinek a férje 5-10 évvel idosebb, 2-t akinek tobb mint 10 évvel és 8-at akinek nem ismerek a párját. Szóval elég gyatra minta ez a kérdésed szempontjából.


Én 30 éves vagyok, a férjem 31, az elso gyerekunket várjuk éppen, egyikunk sem UFO.

2019. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!