Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még manapság olyan csajok/nők, akiknek bejönnek az alacsony, vékony, nyikhaj alkatú (de akár jóképű) pasik?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a lányokat semmi más nem érdekli a pasik külseje terén csak az, hogy legyen minél magasabb és termetesebb. Az se baj, ha jellegtelen arcú vagy mackósan kövér. Utóbbira is legalább rá lehet húzni, hogy nagy darab. Szinte soha nem látok olyan párt, ahol a lány mellett egy "kisember" alkatú pasi lenne, aki vagy magas és vékony vagy alacsonyabb, de betegre gyúrt vagy szimplán mindkettő, de a kettő közül valamelyik mindenképpen jellemző. És a jóképűség se jelent semmit sem, hiszen én legalább helyes vagyok, de ezzel is kitörölhetem a s****m (bocs a vulgáris kifejezésért, de ez az igazság). A nők tényleg csak az őserőre vágynak egy férfiben még a 21. században is, amikor már elvileg nem az izom, erő, félelmetes megjelenés vagy domináns külső a hasznos egy férfiben, hanem az ész és az azzal járó karrier és vagyon. Ha tényleg vannak még olyan csajok, akiknek a filigrán pasik bejönnek, akkor miről lehet őket megismerni? Ez csak azért furcsa, mert azért a tizenéves kiscsajoknak is (akik már testileg is elég érettek) gyakran van cingárabb, femininebb alkatú, de helyes barátja, aztán mindegyikőjük ízlésében jön egy törés olyan 20 éves koruk körül, amikor hirtelen rácuppannak az izmos, nagydarab, kigyúrt nagyfarkú huszon/harminciksz éves álomkan pasikra és onnantól csak az erőt, az alfahím státuszt és a férfias megjelenést idealizálják egy pasiban, az alacsony és vékony alkatú srácok pedig rögtön számkivetetté válnak, akikkel 3-4 évvel ezelőtt még naiv fiatalos romantikus sétákat tettek a parkokban és a játszóterek szélén a fiatal már serdülő lányok. Milyen konkrét okai lehetnek az ilyen gyors ütemű ideálváltozásnak a felnőttkori szakaszba belépő lányok szexuális ízlésvilágában? És mit tudtok javasolni egy olyan pasinak társkeresés céljából, aki képtelen megizmosodni, de cserébe legalább alacsonynak is született?

2019. ápr. 29. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pff,en imadom a vekony filigran alkatu ferfiakat :D

Nem a korosan sovanyakat!

Tobb ilyen ferfi is bejott eletem soran,bar igaz hogy azok nagyon jokepuek voltak.Nekem az elsodleges az arc amugy,de egyaltalan nem zavar ha vekony,es femininebb.. szamomra sokkal vonzobbak a kicsit erzekenyebb,bujosabb,femininebb ferfiak.De izlesek es pofonok. (en amugy nagyon noies vagyok,es magas..de mindezek ellenere is inkabb ok az eseteim)

2019. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amugy megkerdezhetem hogy mi szamit neked alacsonynak?
2019. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Amugy megkerdezhetem hogy mi szamit neked alacsonynak?"


A magyar átlagtól (176) kb. minimum 3 centivel alacsonyabb, vagyis 173 és alatta már mondhatni, hogy bizony alacsonynak számít egy pasi. A 174-175 még talán a nagyon határeset kategória.

2019. ápr. 29. 23:23
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Azért vannak bőven olyan nők 20-30 között akiknek továbbra is bejön a tini fiú vékony alkat! Viszont ág alacsonyságot nem lehet kompenzalni ! Én 175 cm vagyok, egy férfi min 180 cm legyen !
2019. ápr. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Minden nőnek a magas férfiak tetszenek, 175 alatt nem számítasz férfinak. A vékony testalkat sem kifejezetten előny, de nem annyira kizáró ok, mint az alacsonyság.
2019. ápr. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tiniként annyit akar, hogy kézen fogva sétálnak a játszótér mellett. Ők is kis cingárak, gyengék. Olyan fiú mellett érzik magukat biztonságban, aki nem jelent fenyegetést a szüzességükre.

Aztán 20 körül kitapasztalják, hogy mi abban az élvezet, ha egy erős férfi megragadja, és rendesen megdugja. Ez az oka, hogy hirtelen megváltozik az ízlésük.

Meg annak is ez az oka, hogy egy lányosan törékeny fiút miért nem lát vonzónak. Nem tudsz felkapni, megpörgetni, vagy ölben vinni egy 50-60 kilós lányt. Másról nem is beszélve.

2019. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyik haverom viszonylag alacsony, nem kigyúrt, és a járása sem tökéletes, jóképűnek sem mondanám különösebben. Nemrég összejött egy csajjal, aki teljesen átlagos, szép az arca, nem kövér, stb., a magasságuk megegyezik. Mindketten 20 év felettiek. Tehát mindenképp olyat próbálj keresni, aki hozzád hasonló adottságokkal rendelkezik, a nők többnyire alapból nem szeretik a náluk alacsonyabb férfiakat. De itt is inkább az volt a fő szempont, hogy kezdettől fogva megvolt a szimpátia, meg megismerték egymás személyiségét, úgyhogy másodsorban erre törekedj te is.
2019. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Régebben én is azt gondoltam, hogy soha nem vennék észre egy alacsony, "nyikhaj" pasit, erre most egy olyanért vagyok odáig, aki maximum olyan magas mint én (164), de lehet, hogy picit még alacsonyabb is! Emellett elég vékony, sportol és szálkás ugyan, de nem mondanám, hogy ki van pattintva... Amikor együtt voltunk is fura volt, kicsit úgy éreztem, mintha én lennék az erősebb, ugye ahhoz vagyok szokva, hogy a férfi jóval nagyobb darab nálam. Ennek ellenére ő szívatott meg engem, pedig nem számítok rossz nőnek (csodálkoztak is az ismerőseim, hogy leálltam vele). Szóval szerintem alapvetően nem számít a magasság és az alkat, ha valakinek van kisugárzása és önértékelése!
2019. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 173 centi vagyok és egy barátom volt 180 fölött, a többi mind 172-175 körül.

Párom is pár centivel magasabb nálam és nem kigyúrt. Nekem nem ez az elsődleges.

Van egy ismerősöm, aki kb. 165 centi körüli, férfi. Sportol, de vékony. Mégis van barátnője, egy szintén vékony, elég alacsony lány. Egyébként hiába ilyen alacsony, egyáltalán nem egy rossz hapsi, mert intelligens, jó humorú, nagyon megbízható és tisztességes és elég becsülendő dolgokat csinál.

2019. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válaszokból láthatod, hogy nem minden nő ízlése uniform, van akinek bejön.


Ismerek ilyen adottságú srácokat, akiknek van barátnőjük. De az is tény, hogy itt a balkánon sok esetben csak az a szempont, hogy jó nagydarab legyen, akkor is ha zsíros, igénytelen, nem igazán jellemző a kifinomult ízlés.


De a kapott válaszokból azt is láthatod, hogy pozitív ellenpélda is akad.


2 dolgot javasolnék:

1) tudsz izmosodni, ha akarsz és teszel érte

2) ne arra fókuszálj,,hogy mi nem megy, hanem arra ami megy vagy mehet ha fejlesztesz rajta - ez segít egy pozitívabb önkép kialakulásához, ami nagy mértékben vonzóbbá tehet

2019. máj. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!