Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek az gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek az gáz, hogy azért nem volt még kapcsolatom, mert eddig nem azoknak a nőknek kellettem, akik tetszenének?

Figyelt kérdés
Úgy hallom rajtam kívűl elég sokan szenvednek ezzel a problémával. Pedig nincsenek olyan nagy igényeim. Lejjebb nem tudnám vinni, mert mi értelme lenne azzal összejönni aki nem tetszik.
2019. máj. 8. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezőt oltó kommentek 3, 2, 1...😃
2019. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem, gáz vagy nem gáz kérdése. A te dolgod.

De nem biztos, hogy csak a külső itt a probléma.

2019. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

És ki/mi vagy, hogy válogass?


- Test?

- Pénisz?

- Pénz?

- Lakás?

- Kocsi?

2019. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Ilyen tahó, műveletlen színvonalra nem vagyok kíváncsi.
2019. máj. 8. 16:32
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem tahóság!


Te írtad, hogy válogatsz! Én meg megkérdem, hogy mire fel?

2019. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Maximum neked lehet gáz, de ez rajtad kívül senkit nem érdekel, kérdező.
2019. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Mert az a nő aki a pénztárca vastagságát, pénisz méretét, autó és lakás meglétét nézi az nálam alapból nem jöhet szóba, mert viszolygok a buta, felszínes csitriktől, hiába szépek. Nem menőzni akarok az elért teljesítményeimmel és nem érdekelnek ezek a patriarchiális ostobaságok, egyenrangú kapcsolat a cél. Nem csak a külsőt nézem, nem kell tökéletesen kinéznie, nekem az fontosabb, hogy a személyisége milyen.
2019. máj. 8. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Te írtad, hogy válogatsz! Én meg megkérdem, hogy mire fel?"


Miért, csak azoknak az embereknek van joga vonzalmon alapuló kapcsolatot keresni, akiknek 22 centis a farka, 170 kilót nyomnak fekve, 3 ferrarijuk áll a garázsban, havi 3 milliót keresnek és a Rózsa-dombon van lakásuk? Csak mert szerintem több jó csajnak van párja mint ahány olyan ember aki ezen területek mindegyikén kiemelkedne

2019. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Linkelhetnél ide képeket neked tetsző csajokról. Csak kíváncsi vagyok.
2019. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2019. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!