Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 10 honap utan azt erzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 10 honap utan azt erzem, nem vagyok szerelmes, csak szeretem, az hosszu tavon problema lehet?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Én 2 hónapot sem lennék senkivel szerelem nélkül. Szóval jah.
2019. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha mellette képzeled el a jövőd, szerintem nem lesz probléma.

A szerelem szerintem így is úgy is elmúlik idővel és átveszi a helyét a ragaszkodás, szeretet.

2019. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Én szakítottam valakivel, mert úgy éreztem túl keveset érzek iránta, ő pedig túl sokat ehhez képest irántam.

2 hétre rá a könyörgésével meggyőzött, hogy ő ezt elfogadja és inkább legyek még vele és adjak időt, hátha változik.

2 év telt el és mára ez megfordult, én őrülten szerelmes lettem és most ő hagy el engem.

2019. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Majd lesz, ha jon mas, akibe beleszeretsz. Ne huzd az idejet.
2019. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Mit jelent a csak szeretés? Az ember szereti a testvérét, a kedvenc filmsorozatát, a bundáskenyeret, szóval sokmindent. Nem lehet, hogy a "csak" szeretéssel inkább azt fogalmazod meg, hogy nem érzel vonzódást, csak együtt vagy vele, megszoktad, megbízol benne? Ha nem érzed a társad úgy általában vonzónak, akkor annak gyorsan elhidegülés-elidegenedés lesz a vége, gyorsan nem lesz közötök egymáshoz, csak éltek majd egymás mellett. Szóval attok függ mit is akarsz ezzel megfogalmazni, de érzésem szerint már rövid távon is probléma lesz ebből.
2019. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem igen, szép lassan meghalsz belül, ha túl sokáig hazudsz.
2019. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Minden kapcsolat ilyen. Ez a természetes. A szerelem csak arra van, hogy becsapja az embert, és segítse a kötődés kialakulását azzal, hogy elfedi a választottad hibáit, illetve vágyat kelt iránta. Így hatékony a fajfenntartás. A kötődés megszilárdulásakor (max 1-2 év) pedig már nincs szükség a szerelemre (mert az nagyon megterheli az emésztőrendszert, konkrétan kábítószerként hat), így marad az erős kötődés és elmélyült szeretet.


Apróbb fellángolások lehetnek. El-eltávolodnak egymáatól a felek... ilyenkor kell tenni a kapcsolatért, újra felfedezni egymást. Ennyit lehet tenni.


Kiugrani a kapcsolatból meg... minek, ha 2 év múlva ugyanez a végeredmény????

2019. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, utolsó okfejtése alapjában véve helyes. Ám hozzá kell tenni, hogy megfelelő partner esetében a szerelem nagyon sokáig, évtizedekig fenntartható. Nem az őrült lángolás, hanem egy még annál is erősebb érzelem, amit a nyelv szegénysége miatt szintén szerelemnek szokás aposztrofálni.
2019. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiányos a nyelv. Szeretetnek hívjuk.
2019. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szeretet is egészen más, utolsó.
2019. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!