Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az illetőbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az illetőbe?

Figyelt kérdés

Nyilván nem tudjátok helyettem megmondani, ha már én magam sem tudom megállapítani, de biztos lesz pár érdekes, segítő hozzászólás - remélem.

Helyzet a következő: hét éve jó barátságban vagyok egy lánnyal. Lassan indult a "kapcsolatunk" és három-négy éve erősödött meg nagyon. Nem mondom, hogy sülve-főve együtt vagyunk, de havonta- max.kéthavonta találkozunk (mindenki éli a kis életét), akkor együtt töltünk sok-sok órát.Vacsorázunk, nevetünk, iszogatunk, beszélgetünk komolyan is. Találkozóig persze neten kommunikálnuk. Nincs is túl sok barátja, inkább csak ismerőse, de tudom hogy én vagyok az egyik "kedvence", az egyik legfontosabb.

Mi tagadás nagyon vonzó, sőt, a gondolataim sokszor elszálltak már "abba" az irányba. Ő is tudja, néha poénkodtunk is ilyennel, de soha nem történt semmi, még egy csók sem, és persze én sem tepertem le, nem erőltettem.

Az évek alatt megkomolyodtunk, mindketten keressük az igazit, kevés sikerrel. Ő már külföldön is próbálkozott, egy pár hónapig el is van valakivel (nem túl sűrűn szed fel valakit komolyan), aztán mindig beüt valami gebasz és szétmegy az illetővel, csalódik. Nekem sincs nagy szerencsém.

Na már most nem azt mondom, hogy "Akkor nekünk muszáj össze jönni", csak mostanában úgy érzem, féltékeny vagyok a férfira, ha van neki. Mert eddig a végén mindig az volt, hogy soha nem adta meg neki senki azt, amire vágyott. Figyelemre és törődésre.

Én nagyon szeretem őt, szexuálisan is vonzó, és persze járnék is vele, ha felvetné, de NEM TUDOM, hogy most akkor szerelmes vagyok-e bele vagy ez valami más? (Nem úgy tekintek rá mint egy darab húsra, csak azért, mert felvetettem a sexet)

Nincsenek pillangók a gyomromban, nem áradozok róla mindig másoknak, csak néha említem, de nagyon szeretem és utóbbi időbe többet gondoltam rá, hogy bárcsak én boldoggá tehetném.

De vagy nagyon erős friendzoneban vagyok, vagy ki tudja mit kéne kiötletelnem, hogy ebből kilépjek és legyen 1% esélye, hogy több is legyen.

Most is alig várom, hogy hazajöjjön külföldről és soha nem csináltam ilyet, de egy nagy csokor virággal fogom fogadni.

(Korábban ajándékoztunk már egymásnak ha utaztunk ide oda vagy szülinapra stb. de ez nem ilyen lenne most)


Most ez szerelem? Vagy sem? Vagy csak így próbálok kilépni a saját csalódottságomból? Vagy mit tudnátok tanácsolni?



2018. dec. 11. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem délután. Esetleg este. De semmiképp sem reggel.
2018. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A bizalmára csak akkor alapozz, ha nincs nála a képben senki. Ezt kérlek fogadd meg, mert én olyan biztos voltam magamban, hogy belementem a kavarásba. Nem akartam tovább nézni higy balfaskodnak vele.


Ha nincs más a terepen, valószínűleg befutók vagytok. Ha úgy érzed a kapcsolatotok tényleg okyan jó, meg fogod tudni győzni, hogy jó döbtés vagy, csak add magad őszintén.


Ha megvan a kellő magabiztosság, issza minden szavad.

2018. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen, ezt elég nehéz megmondani. Szinte lehetetlen. Lehet, hogy csak azért érzed így, mert kedveled és maga az érzés esik jól, hogy valaki ezt kiváltja belőled. Nehéz leírni. Hány évesek vagytok?
2018. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt momdanám, hogy igen. Esetleg a régi ismeretség miatt van ez a kétséges érzés. A szerelem nyugodtabb formája. Elmélyülhet ha összemelegedtek
2018. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én 30 vagyok, ő pedig 28


Igen, gondolkozom, hogy ez most mi. Talán a több éves ismeretség miatt, ahogy írta valaki?

Kétségek közt vergődöm.

2018. dec. 11. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!