Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bele fogok őrülni. Akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok őrülni. Akivel ismerkedek 4 hónapja lánnyal, lefeküdt egy másik sráccal. Szerinte ez teljesen rendben van. Ez tényleg teljesen rendben van?

Figyelt kérdés
Összeomlottam..Sírok 26 éves felnőtt ember létemre mint egy taknyos kis óvodás hülye gyerek..Akinek elvették a kedvenc plüssét..Mert ez teljesen rendben van hogy csakúgy lefekszünk mással..Kész vagyok..Felakasztanám magam..
2019. máj. 8. 20:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

Ha valaki nem dug meg az első hónapban (és akkor nagyvonalú voltam), az akkora barátzóna, mint ide Lacháza.


Nem jól ismerkedsz obviously.

2019. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem jártatok mivel lusta volt lepattintani, így mondhatni rendben van, hogy másokkal szexel, az nincs rendben, hogy hitegetett. Szakítsd meg vele a kapcsolatot.

32/f

2019. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Túl komolyan vetted amit nem kellett volna túlgondolni. Ha tényleg bejösz neki, akkor frankón haladtatok volna előre.

Nem kell pincsibe lemenni, ha kellesz akkor úgyis hagyja magát ha meg nem akkor húzz el és keress másik csajt.

Ettől függetlenül sajnállak és együttérzek veled. El fog múlni a szar érzés, pár hét és jobban leszel. Addig meg sportolj valamit és szemezz a jó csajokkal mert már ott van valahol a következő. Ne várasd szegénykét!

2019. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Bármi is volt, avagy sem köztetek, ez a húzása elárulta, hogy egy percet nem éri meg rápazarolnod. Sőt, egy könnycseppet nem érdemel, nemhogy még megakarj halni miatta!
2019. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem voltál elég határozott, tökös. Valaki más meg igen. De tegyük hozzá, jó nagy libanc, hogy párhuzamosan ismerkedik.
2019. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%

Engem mindig lepontoznak, ha egy hősszerelmesnek ilyet írok, és itt az élet engem igazolt.

Nem érdemes várni senkire egy percet sem mert más fogja megdugni.

2019. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
4 honap ismerkedes? Ez mit jelent? Ha 4 honap alatt nem fekudtel le vele, ne csodalkozz. :D
2019. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nincs rendben! Sajnos ilyen világot élünk.
2019. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tiszta előttem az egész.


4 hónapja ismerkedik a kérdező. Ez mit jelent pontosan? Tehát személyesen még nem is találkoztatok? Vagy igen? Volt randi? Vagy randik? Milyen oldalon ismerkedtek? fb? vagy társkeresőn? Mit írtatok és milyen gyakran? tel számcsere volt? Élőszóban beszéltetek vagy nem? Mit ígértetek egymásnak és hogyan?


Ez mind-mind fontos,ahhoz hogy megfelelő képet alkossunk és tanácsokat adjunk.


Ha csak "írogattatok" és nem találkoztatok személyesen és a nő életébe belépett egy hús-vér élő hapsi és kiteljesedett az alkalmi vagy tartós kapcsolat,akkor nem hibáztatható a nő, főleg azért is,mert őszinte és elmondta a kérdezőnek.


Hirtelen ennyi hiányos info után csak ezt tudom írni.


Várom a választ a kérdéseimre!

2019. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
42%

Ha én egy pasival ismerkedek és két hét alatt vagy a 5-6. randin nem akar megdugni akkor úgy gondolom nem kíván, impotens, a férfiakat szereti, vagy valami brutál perverziója van.

Max egy hónapot várnék arra hogy megdugjon.


Egy nőt sem ismerek aki ennél többet hajlandó várni.

2019. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!