Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes várni, vagy jobb még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni, vagy jobb még az elején lezárni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Megismertem valakit társkeresőn, pár nap után áttértünk messengerre beszélgetni, mert az stabilabb, mint az oldal.


Eleinte gördülékeny volt a beszélgetés, megvolt a szimpátia,de a hét elején megváltozott.


Azt mondta olyan napok jönnek az életében ezen a héten amit nem vár,orvoshoz megy,de nem akar erről beszélni majd,ha túl van rajta. Kicsit furcsáltam, hogy már az ismerkedés elején titkok vannak, mondtam is neki, nem erőszakoskodni akarok, és megértem, de ha túl van rajta mondjom azért valamit, mert így nem tudom miről van szó.


Tegnap reggel írt, hogy túl van rajta szerencsére, de most ne erről beszélgessünk, fontosabb, hogy már nyugodtan tudunk beszélgetni. Megpróbáltam nem durván puhatolózni mégis miről van szó, de csak terelt.


Ha valami betegsége van, megértem nem szívesen beszél az ilyenekről az ember, de örökké nem titkolhatja.


Ma nem is kerestem, nem tudtam ezt mire vélni, vagy ne mondja el, de akkor ne beszéljen róla, vagy akkor mondja is el, bármilyen nehéz is.


Írt egy üzenetet délután: Szia mi a baj? Mondtam valami rosszat?


Ha már az ismerkedési szakasznál ilyen problémák vannak, akkor én ezt nem szeretném folytatni, nem akarok erőszakoskodni mondja el mi baja, de magától sem mondja, és utána tőlem kérdezi mi a baj, és nem vagyunk tinik már, hogy ilyen játszámakat játszunk.


Érdemes folytatni, hátha kiderül mi a gondja, vagy jobb lezárni most, ti mit gondoltok? Őszintén nekem kissé elment tőle a kedvem most, de megbántani se szeretném.


Köszönöm a válaszokat előre is.


24/L és 30/F


2019. máj. 10. 18:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Közben eltűnt a kedves hangvételű válasz. Többségben azt írtátok adjak még esélyt a dolognak és legyek türelmes megfogadom a tanácsot köszönöm.
2019. máj. 10. 19:52
 12/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Iszonyat sok minden függ attól, hogy hogyan fogalmaz. Írok két esetet:

1. "Bocsi, nem akarok most beszélni róla."

2. "Nézd, volt egy kis problémám, amit nem igazán szeretnék világgá kürtölni, kényes ügy, kérlek értsd meg. Később mindenképpen vissza fogunk térni rá, amint letisztázom magamban a történteket, de most szeretném, ha hanyagolnánk, kényelmetlenül érezném magam, ha valakinek elmesélném. Ha úgy érzem, beszélni fogok róla neked."

Na??? Melyik az emberbarátibb megfogalmazás?

2019. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Beszéltünk, nem hoztam fel neki, majd ő terelte a téma felé a dolgot magától vagyis ezt írta:


"Nézd XY egy igen egy kényes pontot átugorva, azért kereslek mindig amikor tudlak, és ami kényes megbeszélhetjük majd persze, akarom is, de ennél fontosabb, hogy beszélgetünk most."


Direkt szó szerint másoltam ki amit írt, azt mondtam neki, hogy rendben, nem akartam faggatni, de még mindig nem tudom mi lehet az a "kényes" dolog, de kicsit már bosszantó számomra, de várok.


Köszönöm mégegyszer az eddigi válaszokat.

2019. máj. 11. 01:32
 14/14 anonim ***** válasza:

Általában ezek kisebb dolgok, mint az ember gondolná.


Tartsd tiszteletben a magánügyeit, a betegségéhez semmi köződ. Igazából jó lenne, ha ezt le is szögeznéd neki, hogy nem fogod faggatni, mert az ő dolga, hogy elmondja-e, és ha igen, mikor.

2019. máj. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!